Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
В Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося колективне прибирання.
43

В Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося колективне прибирання.

Студенти, викладачі та адміністрація університету ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка на чолі з ректором Володимиром Онищенком з самого ранку прибирають територію рідної Альма Матер. На думку голови профкому Олександра Дроботі - така спільна робота зближує студентів та викладачів між собою, а це позитивно вплине на навчальний процес.

 Олесандр Дроботя голова профкому ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
"разом єдиною студентською родиною прибирають територію нашого ВУЗу та студ. містечка. Такий захід ми покращуємо саму територію університету і разом з цим це зближає як викладачів так і студентів. "


Прибирати територію восени та по весні в університеті стало доброю традицією - зазначає голова студентської ради Марина Корнієнко. Більше того, окрім облагородження внутрішньої території студенти разом з керівництвом долучаються до Всеукраїнського дня довкілля.

 Марина Корнієнко голова студентської ради ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
" Це буває досить часто кожної осені, кожної весни ми всі збираємось і упорядковуємо територію нашого університету."


Цього дня в закладі не тільки прибирали: створювали нову алею та висаджували на клумбах декоративні рослини, а їх налічувало 11 видів. Ця робота проводиться в рамках реалізації комплексного проекту благоустрою території університету.

 Юрій Голік завідувач кафедри теплогазопостачання вентиляції та теплоенергетики ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
" Мы хотим сделать наш университет которому уже очень много лет, мы доходим до 200 лет, сделать такой парковый ландшафтной территорией нашего университета. И вот это вот идёт первый элемент вот такой модернизации. "


Ініціатором проекту став ректор університету Володимир Онищенко. Котрий зазначив - зовсім скоро у внутрішньому дворику ПолтНТУ з’явиться «територія успіху», де всі бажаючі зможуть гарно проводити свій вільний час.

 Володимир Онищенко ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
" Фахівці архітектурного факультету розробили ландшафтний дизайн у відповідності до якого вже протягом місяця ведуться роботи. Через деякий час тут буде надзвичайно приємна територія де будуть відпочивати і студенти і викладачі і запрошуємо мешканців Полтави до нашої території. "


Окрім цього на кафедрі будівельних машин та обладнання фахівці презентували проект осучаснення техніки. А це розповідають викладачі - дасть можливість студентам отримати практичні навички.


 Олександр Орисенко завідувач кафедри будівельних машин та обладнання ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка
". Ця робота виконується в першу чергу з метою дати можливість студентам відчута як в справжніх виробничих умовах переобладнується автомобілі. Дати можливість провезти наукові дослідження. "


По закінченню прибирання всі студенти, викладачі та керівництво колективно попрямували куштувати польову кашу.