Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Дитячий турнір з дворового футболу стартував на полтавському стадіоні «Динамо».
47

Дитячий турнір з дворового футболу стартував на полтавському стадіоні «Динамо».

Мільйон на стадіон. Дитячий турнір з дворового футболу стартував на полтавському стадіоні «Динамо». Це перший відбірний етап, участь в якому беруть діти від 10 до 15 років.

Андрій Старіков, майстер спорту України, учасник АТО, співорганізатор змагань
"Собрали мы на данный момент 7 команд: с Лохвицы, Миргорода, большая часть с Полтавского района, Полтава. "

Денис і Віталій, футбольна команда «АЛМАЗ»
" Ми играем этим составом очень давно. Микрорайон Алмазный.
 Разные турниры были, мы тоже играли, но почетных мест не занимали. Многие из нас играли в футбольных клубах разных. "

Головна мета заходу - забрати дітей з вулиць, залучити їх до активного дозвілля та здорового способу життя - заявив Президент Всеукраїнської федерації дворового футболу України Ілля Ківа.

Ілля Кива, голова Федерації дворового футболу
" Детские улыбки, детская радость - это основной фактор, который собрад нас сегодня здесь! Ну и кончно, здесь представлены мальчики, а это соревнование, а это значт соревнование и победа. Каждая победа делает сильне, делает крекче и она выращивает тех, кто завтра будет защищать эту землю, если это будет нужно Украине! "

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП у Полтавській області
" Це і діти, які перебувають на обліку, і діти зі складними життєвими обставинами
 і звичайні діти. Чому ми й гуртуємо, щоб вони не відчували між собою такої різниці і несправедливості."

Переможці відбіркового етапу отримають квитки на фінал Ліги Чемпіонів у Києві, а також отримають шанс позмагатися у фіналі Всеукраїнського турніру за головний приз - мільйон гривень. Гроші - за словами організаторів - підуть на будівництво стадіону у тому населеному пункті чи мікрорайоні, де мешкають гравці команди-тріумфаторів.
Саме таку мету ставлять перед собою і ось ці хлопці. Опішнянські футболісти, хоч і зовсім молода команда, втім налаштовані лише на перемогу.

Олександр Нестеренко, тренер ФК «Ворскла-Опішня»
" Ми тільки зробили футбольний клуб і зараз починаємо входити у положення - грати у футбол. Зараз у нас перші офіційні змагання у цьому віці і хочемо перевірити себе. "

Данило Макаренко, футболіст
" Наша ціль виграти і поїхати на Лігу Чемпіонів. "

Перемогти футболістам «Ворскла-Опішня» так і не вдалося. Чемпіоном стала команда "Молодь" із Полтави. Також було відзначено кращих гравця, бомбардира і воротаря. Команди-переможці отримали від організаторів кубки, солодкі подарунки та грамоти.
Наприкінці змагань хлопці з команди "Молодь" зійшлися у товариській грі з правоохоронцями та учасниками АТО, а 15 квітня вирушили на черговий етап турніру до Києва.