Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Документальний фільм «Репетиція» режисера Олександра Калашника презентують в Міському будинку культури.
75

Документальний фільм «Репетиція» режисера Олександра Калашника презентують в Міському будинку культури.

«Кожен день - це репетиція наступного» саме з цих слів починається документальний фільм з однойменною назвою «Репетиція», полтавського режисера Олександра Калашника. Ідея створення стрічки виникла давно - розповідає автор. Проте, зйомки розпочалися, коли мирне життя українців похитнулося.

 Олександр Калашник режисер документального фільму «Репетиція», член Союзу кінематографістів України
"Сценарій змінювався рази 3 мабуть як не більше і потім потроху, потроху як той скелет почав обростати. "

Стрічка розповідає про полтавців в різний період становлення країни, боротьби за незалежність та гарне життя. Тут і помаранчева революція, революція гідності та зона АТО. Саме висвітлення бойових дій на сході України далися режисерові найскладніше - додає Олександр Калашник.

Олександр Калашник режисер документального фільму «Репетиція», член Союзу кінематографістів України
" Важко воно йшло всі 4 роки, дуже важко, особливо кінцівка - це частинка АТО яка є у фільмі дуже важко… в мене цей фільм з півроку стояв. "

Кадри зони АТО автору надав командир 8-ї окремої санітарної роти Анатолій Тополя. Саме він зі своїми підопічними вивозили поранених та загиблих воїнів із найгарячіших точок: Іловайського котла, Донецького аеропорту та інших. Проте про ці подвиги військових медиків з Полтави майже ніхто не знає - розповідає Анатолій Тополя.

Анатолій Тополя командир 8-ї окремої санітарної роти
" Дякуючи Олександру Павловичу він нас вставив у фільм частково, щоб полтавці і жителі полтавської області знали що є така рота, є такі хлопці всі полтавчани. . І що ми щось зробили в 2014 - 15-у році."

Більше про сюжет короткометражки режисер не розповідав і тримав інтригу. Але найголовніше для нього - зазначає - аби після перегляду стрічки ніхто не залишився байдужим. Нагадаємо: презентація документального фільму «Репетиція» відбудеться 17 квітня о 18:00 в міському будинку культури.