Програма «Життя міста»

У розділі: 9752 відео | АрхівRSS
Перший рейс з аеропорту Полтава перенесли з 2-го на 9- те травня
112

Перший рейс з аеропорту Полтава перенесли з 2-го на 9- те травня

Перший міжнародний рейс Полтава - Анталія перенесено на 9- те травня. Раніше виліт планувався 2- го травня. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький під час огляду території летовища.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
«Приїжджає авіакомпанія, яка планує робити перший рейс. На жаль, на друге число білети викуплені не в тій кількості, як нам би хотілося, зміщується перший рейс на 9 травня, сказали більша половина квитків на літак викуплена, тому з 2-го перекинули на 9. »

Зараз в приміщенні аеропорту активно ведуться ремонтні роботи. Вони розпочалися близько тижня тому. Зокрема, задіяно понад 50 робітників. Відновлюються зали очікування, контрольно - пропускні пункти, туалети, зали для закладів громадського харчування тощо. До кінця наступного тижня планують встановити обладнання на території аеровокзалу - говорить директор КП «Аеропорт - Полтава» Володимир Окара.

Володимир Окара, директор КП «Аеропорт -Полтава»
«Обладнання ми получаємо два робіскана - для досмотра грузів, дві рамки, обладнання для пошуку вибухових речовин, кабінки, сервери, ленту прийому грузів пасажирів..»
«Телевізори будуть для пасажиров ожидающих и плюс будем огранизововать пункт питания и зону дьють- фри для удобства наших пассажиров.»

За словами Володимира Окари, злітна смуга на сьогоднішні готова приймати два літаки на місяць типу Boeing 737-400, не виконуючи навіть ремонтних робіт. Загалом, на ремонт злітної смуги передбачено 8 мільйонів гривень.

Володимир Окара, директор КП «Аеропорт -Полтава»
«Зараз проводяться ремонтні роботи, які дозволять нам, підготовка ремонтних робіт, для того, щоб ми змогли приймати один рейс на добу.»
«На сьогоднішній день ми літак маємо право в змозі прийняти»

Нагадаємо, з обласного бюджету на ремонтні роботи полтавського аеропорту виділено понад 26 мільйонів гривень.