Програма «Життя міста»

У розділі: 10143 відео | АрхівRSS
«SMART ГРОМАДА»- надання послуг переходять в онлайн площину.
86

«SMART ГРОМАДА»- надання послуг переходять в онлайн площину.

«SMART ГРОМАДА»-унікальна платформа для надАння якісних адміністративних та муніципальних послуг громадянам. Вона представляє собою програмний комплекс взаємоінтегрованих вебсервісів, які значно полегшать людям життя- говорить керівник проекту Євген Клеп.

Євген Клеп-керівник проекту «SMART Громада»
«Жители городов и районов получат возможность в режиме онлайн получать любые услуги задавать вопросы и получать ответы в режиме онлайн на них» «На сегодняшний день опыт наших специалистов это внедренные по территории Украины более 430 проектов, на сегодняний день внедрение имеют более 139 органов органов виконуючої влади, органов місцевого самоврядування»

На сьогодні в області вже розроблено «Інвеститиційний портал», який може бути в системі «SMART ГРОМАДИ». Створений він за підтримки проекту «Проміс». Завдяки ньому кожен може побачити привабливість Полтавського регіону, зокрема і рівень залучення інвестицій та зовнішньо-екномічну діяльність області.

Інна Іщенко-директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА
«Окрім аналітичної інформації є також інтерактивна карта на порталі, де повністю знаходиться база даних вільних земельних ділянок, також знаходяться позначення, це найважливіші дані щодо залізничних порталів, аеропортів і власне усіх тих основних важливих інфраструктурних об*єктів, які є чинником соціально-економічного розвитку області»

Також серед компонентів програми розробили і «Електронний контакт-центр», який автоматизує, спрощує та прискорює подачу звернень громадянами.

Марина Весельська-координатор проекту «SMART Громада»
«Відповідно до цього сервісу кожен громадянин може звернутися до представників органів влади, будь-яким зручним для вас способом, це може бути в системі інтернет, письмово, за телефоном або будь-яким іншим зручним способом»«Мешканець громади може зайти і подивитись на якому ході реалізації знаходиться його звернення»

Також серед компонентів програми презентували і веб-сервіси «IT-медицина», «Прозорий бюджет» та інші.