Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтаві прибирали вулицю Івана Мазепи та перехрестя Балакіна та Лютого
84

У Полтаві прибирали вулицю Івана Мазепи та перехрестя Балакіна та Лютого

Вулиці міста продовжують приводити до належного стану. Цього разу прибирання організував депутат міської, представник команди Андрія Матковського Олександр Глазов. Говорить, декілька днів назад до нього звернулась полтавка з проханням прибрати перехрестя Балакіна та Лютого. Тож зібравши усіх небайдужих, говорить, територію вдалось привести до ладу

Олександр Глазов-депутат Полтавської міської ради
«Деякі власники будівель не виконують умови того, що потрібно прибирати прибудинкову територію і у нас нажаль склалась така ситуацію, з тим, що такий участок ділянки залишився з великою кількістю сміття, тому ми сьогодні на перехресті Балакіна Лютого і Нижньофабриканської проводимо прибирання»

Сама ж полтавка Анна Лукінова, говорить звертається до депутата не в перше і цього разу радіє с того, що територію вдалось вичистити.

Анна Лукінова-Полтавка
«Наші сусіди не хочуть прибирати навіть для свого двору, а воно ж з гори все летить прямо під двір і кожен день приходиться збирати чуже сміття»«Во всіх питаннях я до нього звертаюсь і він мені допомагає, ось пісок він нам зимою привозив»

Передав естафету Олександр Глазов і депутату Ользі Медвінській. Вона разом із жителями будинку по вулиці Івана Мазепи 47_11 посадили навколо двору берези. Говорить, новенькі дерева будуть милувати око не тільки жителів будинку, але і усіх містян.

Ольга Медвінська-депутат Полтавської міської ради
«Жителі з задоволенням, це така була для них дійсно в них горіли очі, хочеться посадити нові дерева в їхньому будинку» «Ну і завдяки нашій команді, команді Андрія Матковського, у цьому будинку з*явиться дуже гарна лавочка, на якій зможуть відпочивати не тільки бабусі, але і діти з мамочками»

Також, зауважила Ольга Медвінська нещодавно у цьому дворі завдяки Андрію Матковському вони збудували новенький дитячий майданчик.