Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
На території НВК №16, що у мікрорайоні Огнівка - новий антивандальний майданчик
448

На території НВК №16, що у мікрорайоні Огнівка - новий антивандальний майданчик

Тренажерний зал просто неба. Цілодобово і абсолютно безкоштовно. На території навчально-виховного комплексу №16, що у мікрорайоні Огнівка, встановили антивандальний майданчик. Раніше тут була хокейна коробка – розповідає директор школи Віктор Явтушенко.

Віктор Явтушенко, директор НВК №16
"Декілька років заливали водою і була хокейна коробка з льодовим покровом під час зимових морозів. Діти мали можливість хоч пів місяця покататися. Згодом хокейна коробка стала неприродна і ми вирівняли площадку. "

Як використати вільну територію з користю – говорить директор - довго не думали. Батькам запропонували написати колективне звернення. За допомогою в реалізації задуму звернулися до депутата свого округу Володимира Корнійчука, а далі, як то кажуть, пішла ланцюгова реакція.

Володимир Корнійчук, депутат міської ради
" Я написав звернення до міського голови, щоб виділили кошти на управління освіти, підтримала Оксана Антонівна Деркач секретар міської ради і загальними зусиллями ми встановили такі красиві антивандальні тренажери. "

Ось такий вийшов результат від співпраці дирекції школи з депутатським корпусом.
Тепер тут займаються спортом мешканці з усієї Огнівки, а в учнів НВК №16 уроки фізкультури стали проходити значно цікавіше та, що головне, продуктивніше.

Михайло Лестюхін, учитель фізичної культури НВК №16

" Спецгрупа може працювати на цих спортивних інвентарях.
 Ми працюємо над м»язами рук, м»язами живота, спини. "

Максим Кумпан, учень НВК №16

" Тепер ми можемо займатися не тільки бігом і стрибками, а і можна робити інші вправи на цих тренажерах. Я роблю такі рухи і цим качаються м»язи ніг. "

Іра Котляр, учениця НВК №16
"Тренуємо м»язи рук і ніг – дуже корисно для здоров»я. "

Новенькі тренажери оглянула і секретар міської ради Оксана Деркач. Говорить - таких майданчиків у Полтаві одиниці, але це лише справа часу.

Оксана Деркач, секретар міської ради
" Я хочу сьогодні підкреслити як полтавцям, які можуть подавати по бюджету участі для того, щоб поблизу них були такі майданчики, так і звертаючись до представників депутатського корпусу, що – це те, що повинно в місті бути. "

Наступний антивандальний майданчик невдовзі з»явиться у селищі Яківці.