Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Полтава долучиться до дня вуличної музики.
79

Полтава долучиться до дня вуличної музики.

Кожну 3 суботу травня у різних країнах світу проходить фестиваль вуличної музики. Полтава долучається до нього вже вдруге. Цього року, говорить організатор Максим Ганжа, на полтавців чекає ще більше мистецького драйву - кількість учасників зросла та й взагалі готують багато сюрпризів для полтавців.

Максим Ганжа-організатор фестивалю «День вуличної музики»

«По-перше, ми залучили технічного партнера, який влаштує нам якісний і потужний звук на всіх 4 локаціях»«Ми також залучили більше спонсорів, ніж минулого року» «Тому я думаю, що в цьому році все пройде краще ніж в минулому»

У центрі міста планують організувати 4 локації. На кожній з них будуть грати різножанрові композиції- як класична, джазова, так і рок-музика. Минулого року навіть погодні умови не завадили полтавцям насолоджуватись улюбленими піснями.Проте цього року - сподіваються організатори - буде сонячно.

Максим Ганжа-організатор фестивалю «День вуличної музики»

«Цього року будуть локації такі: Біла Альтанка, де ми зараз знаходимось, локація «Твій простір» біля музичного училища, Петровський парк і Сонячний парк» «Музика повинна бути самого різного формату, це можуть бути і гурти в повному складі, так званий електриці, це можуть бути виконавці барди, акустична, фолк, інді, джаз і так далі»

Зареєструватися на участь у фестивалі може кожен бажаючий, цього року зауважують організатори претенденти є і з інших міст України. А ось минулорічний учасник, вокаліст гурту «Аль Кабір» Павел Москалюк, говорить тоді вони вдало виступили, а цього року вже готують для полтавців нову програму.

Павел Москалюк- вокаліст, гітарист гурту «Аль Кабір»
"Мы именно на этой сцене вот играли и српазу после нас начался дождь при чем мы спели песню про пустыню и в этот момент пошел дождь и я даже перед слушателями извинился, что так мы жаловались на жару, что нас природа услышала и грянул ливень"

Набір учасників триває до 1 травня.