Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтавській галереї мистецтв пройшла виставка "Керамічні фантазії".
64

У Полтавській галереї мистецтв пройшла виставка "Керамічні фантазії".

Вихованці керамічних гуртків та студій міста презентували свої роботи. Виставка «Керамічні фантазії» складається із поробок з різних тематик та жанрів. Так, керівник гуртка Оксана Богомолова, підготувала разом із своїми учнями глиняні дОщечки. На них вони зобразили слова, які асоціюються у них із щастям.

Оксана Богомолова- керівник гуртка з кераміки
«Это те слова, которые очень значимы в нашей жизни, очень такие фундаментальне, что то в нашей жизни представляют, такой фундамент нашей жизни»

А вчитель мистецтва Полтавської гімназії№2 Наталія Асташева-Бабенко підготувала із своїми учнями ляльки-мотанки. Говорить, їх роботи-це новий крок у світі керамічного мистецтва.

Наталія Асташева-Бабенко- вчитель мистецтва Полтавської школи№2
«Ми розробляли костюми з дітьми 9 класів розробляли ці мотанки, можна подивитися результат»+00:48-00:55 «Ці роботи шамотні, вони можуть стояти на вулиці, тобто це роботи самі крупні з тих, що тут представлені»

Самі ж вихованці гуртків говорять, це не перша їх виставка. Займатися ліпленням їм подобається, адже там вони можуть проявити усю свою фантазію.

Віра
«Мені подобається в кераміці те, що це фантазія, що виробами своїми завжди можна щось сказати, за це мені подобається гурток по кераміці»
Іра
«Мені подобається те, що тут завжди всі веселі, тут панує гарна атмосфера, тут цікаві роботи, цікаві заняття»

Микита
«Ми там ліпили дуже багато об*ємних робіт та ще ми вчилися робити різні вироби з пластиліну»

Всього участь у виставці взяло 6 гуртків міста.