Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
У Полтавській міській раді відбулося засідання комітету з питань доступності людей з інвалідністю.
75

У Полтавській міській раді відбулося засідання комітету з питань доступності людей з інвалідністю.

У Полтавській міській раді відбулося засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю. На порядку денному - проблеми маломобільності людей з особливими потребами. Голова полтавського міського осередку всеукраїнської організації «Асоціація інвалідів-спинальників» Юрій Духно, говорить, щодня вони стикаються з проблемами поганих тротуарів та незручності пересування у громадському транспорті.

Юрій Духно- Голова полтавського міського осередку всеукраїнської організації «Асоціація інвалідів-спинальників»

«Мої пропозиції на сьогоднішній день це кнопки виклику в транспорті, кнопка виклику до водія, щоб він знав коли людині з інвалідністю потрібно вийти, потім це пониження бордюрів»

Заступник міського голови Віталій Нікіпелов, зауважив поступові зрушення у покращенні мобільності людей з інвалідністю є. Так, протягом останніх років збільшилась кількість пандусів та планується придбати близько 50 тролейбусів з умовами для людей з особливими потребами.

Віталій Нікіпелов- Заступник міського голови

«Така кількість їх, а це десь 50 штук, вона суттєва і взагалі змінить ситуацію з транспортом в місті і це відчують не тільки мало мобільні групи, але і всі полтавці, скажімо так з тротуарами особливо в центральній частині є проблема з доступністю і вона значна, але вона потребує комплексного вирішення

Також обговорили і проблеми людей із порушенням зору. Керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору генерації «Успішної дії» Марина Бабець зауважує, невирішених питань, з якими вони стикаються щодня чимало.

Марина Бабець- Керівник відокремленого підрозділу ВГО людей з інвалідністю по зору генерації «Успішної дії»

«Проблеми доступності інфраструктури і інформаційної доступності» «Вітки дерев, які знову починають дряпати очі, лоби, це перше і домінуючу, друге-маршрути, які ідуть на шляху, де пересуваються активно люди»

Заступник міського голови Віталій Нікіпелов, зазначив, усі зауваження будуть внесені до комплексної програми на 2018 рік.