Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Полтавська дитяча музична школа №1 імені Платона Майбороди відзначила свій сторічний ювілей
91

Полтавська дитяча музична школа №1 імені Платона Майбороди відзначила свій сторічний ювілей

До свого великого звітного концерту колектив Полтавської дитячої музичної школи №1 імені Платона Майбороди готувався цілий рік. Адже як-не-як нині цьому закладу виповнилося аж сто років. Це - найстаріша і найбільша музична школа області. Заснована далекого 1918 року як дитяча студія при музичному технікумі, згодом вона стала окремим навчальним закладом. Нині ж музична школа №1 - один з найбільших осередків музичної культури України ,- з гордістю говорить її директор, заслужений працівник культури України Євген Дудник.

ЄВГЕН ДУДНИК, директор Полтавської дитячої музшколи №1 ім. П.Майбороди
" В нашому житті ми як працювали, так і працюємо, а найцікавіше те, що наша школа реконструюється, в нас робиться ремонт і я думаю, що сторіччя ми зустрічаємо з новими приміщеннями, з новою кришею, з новими вікнами і це чудово для наших дітей. "

Нині у музичній школі №1 діють 7 відділів, у яких свої музичні здібності розвивають 767 дітей. Тут уміють навчити дитину чути прекрасне, наповнити її душу тією красою, яка робить кожного чистішим, досконалішим, інтелігентнішим.

ЄЛІЗАР ПАЩЕНКО, викладач Полтавської дитячої музшколи №1 ім.П.Майбороди
"В школу хочется приходить, много с ребятами интересной музыки играем, много позитива, самое главное - много позитива в оркестре, в бенде, симфоническом."

КОСТЯНТИН БУЛАГА, керівник театру народного танцю «Барви»
"Загалом хореографічна підготовка вона розвиває дітей всебічно, всі групи м»язів задіяні, постава гарна, діти вчаться перебувати в колективі, вони змалечку знаходять друзів, з якими йдуть потім все своє життя."

Десятирічний полтавець Павло Петляк із задоволенням відвідує в музичній школі танцювальну групу, а також ансамбль ударних інструментів «Живі барабани». Його приваблює цей заклад тим, що тут високопрофесійні педагоги, які всі свої знання і вміння передають підростаючому поколінню.

ПАВЛО ПЕТЛЯК, учень Полтавської дитячої музшколи №1 ім.П.Майбороди
"Я навчився, як правильно держати паличку, які позиції є на танцях, багато нового."

Із солідним ювілеєм привітав колектив та вихованців закладу Полтавський міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що полтавська молодь не тільки розумна, але й талановита, тому необхідно заохочувати дитячі захоплення мистецтвом та всіляко розвивати їхні здібності.

ОЛЕКСАНДР МАМАЙ, Полтавський міський голова
" Сто років для історії - це мить, а сто років для такої видатної школи імені Платона Майбороди №1 - це велика-велика подія. І сьогодні тільки ми з вами можемо теоретично уявити - скільки ця школа випустила талановитих людей. В минулому - це були діти, сьогодні - це вже дорослі, можливо когось уже немає в живих, можливо хтось став вихователем, вчителем.І мабуть, приємно, що не тільки в цій школі є минуле, є сучасне, а, мабуть, найголовніше, що в цій школі є майбутнє."

Звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №1 - це завжди сюрприз - щось незвичайне і грандіозне. Ось і цього разу колектив підготував нову цікаву,динамічну програму, до якої ввійшли і класична, і сучасна музика у виконанні як викладачів, випускників закладу, так і нинішніх її вихованців. Всього у двох відділеннях прозвучало сорок номерів, які нікого з присутніх не залишили байдужими до її Величності високого мистецтва - Музики. Побажавши нових творчих здобутків, міський голова Олександр Мамай вручив колективу школи два сертифікати, зокрема, - на сто тисяч гривень для закупівлі тканини і півтора мільйона - на матеріально-технічне оснащення закладу.