Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Показники лічильника на воду відтепер можна пересилати через месенджер Viber.
3709

Показники лічильника на воду відтепер можна пересилати через месенджер Viber.

Відтепер показники лічильника водоканалу можна передавати через месенджер Viber. Послуга доступна з квітня. Нею вже скористалось близько тисячі полтавців, - розповідають працівники «Полтававодоканалу». Повідомлення приймаються цілодобово та на вихідні. Але краще писати до 25 числа місяця, - говорить начальник служби обліку та реалізації Любов ВОйтенко.

Любов Войтенко, начальник служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»
«Якщо ви передали показники лічильників до 25 числа, ми їх опрацюємо в поточному місяці, проведемо нарахування і їх буде відображено у ваших рахунках. Якщо після 25 числа, вони будуть проведені в наступному місяці.»

Номер телефону «Полтававодоканалу» у Viber - 067 304 33 32. Найголовніше у передачі показників – говорять працівники, - писати саме текстові повідомлення. Фото та дзвінки ігноруються. Варто дотримуватись і певного формату оформлення меседжу.

Роман Дузенко, системний адміністратор служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал»

«Спершу вказується особовий рахунок, або код споживача. Або, або. Без різниці. Далі прізвище ініціали власника особового рахунку, адреса. Ну і місце установки приладу – кухня, санвузол, і таке інше. Ну і вид води. Холодна вода – ХВ скорочено, гаряча вода – ГВ. Ну і далі, власне, показник.»

«Прохання дотримуватись до споживачів формату передачі, бо часто пишуть що завгодно. І важко просто потім обробляти операторам ці дані.»

Микола Гордієнко уже скористувався новою послугою «Полтававодоканалу». Розповідає, - дізнався про це з їх сайту. Там є приклад як правильно передавати показники. Виявилось - просто.

Микола Гордієнко, полтавець
 «Це дуже зручно. Раніше я приходив у відділення і довго стояв у черзі. І це мене трішки виводило з себе. Тому. зараз я передаю спокійно показники лічильника.»
Працівники «Полтававодоканалу» попереджають, після відправлення повідомлення з показниками лічильників, відповіді не чекайте.Система без зворотного зв’язку. Запевняють, - дані обов’язково обробляться, якщо ви дотримались правильного формату повідомлення.