Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
До Дня Пам`яті та Примирення мешканці селища Лісок вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв
30

До Дня Пам`яті та Примирення мешканці селища Лісок вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв

За його плечима 4 роки війни, сотні захищених побратимів, колишній красноармієць Федор Кондратенко, будучи 17-річним юнаком потрапив на фронт. Згадує ті буремні часи із сльозами на обличчі, говорить, і досі сниться, як товаришів розстрілюють на його очах. Зараз йому 93 і щороку він приходить до пам*ятного знаку і вшановує своїх побратимів.

Федор Кондратенко-ветеран

«41-42 год для нас были очень тяжелыми, днем невозможно было движение, самолёты, как говорили мы, ходили по головам, двигались только ночью 4 часа, потому гот Краснодара до Сочи почти месяц двигались, потом месяц в запасном полку и на фронт»

Друга Світова Війна торкнулася і родини депутата міської ради Андрія Матковського. Згадує, розповіді свого батька та, як у дитинстві більше тисячі ветеранів збиралися на площах міста та вшановували пам*ять своїх побратимів. Тому у День Пам*яті та Примирення він завітав і поклав квіти по підніжжя пам*ятника і у селищі Лісок

Андрій Матковський-депутат міської ради
«Ми люди, українці не можемо і не маємо права зрадити наших бабусів і дідусів, маємо пам*ятати, що за велику перемогу, за звільнення Радянського Союзу і України і всієї Європи наші діди, наші батьки, поклали своє життя"+«І ось зараз на прикладі селища Лісок я вам хочу сказати, що дійсно люди не забули своїх справжніх героїв»

Близько сотні мешканців згадали хвилиною мовчання загиблих героїв. Нажаль з кожним роком, ветеранів стає менше, говорить депутат команди Андрія Матковського Володимир Корчака, але пам*ять буде про них вічна.

Володимир Корчака-депутат міської ради
«Ми сьогодні схиляємо голови і дякуємо їм за ту перемогу, яку вони отримали, за можливість і право на життя під мирним небом»

Цього дня для ветеранів та дітей війни у селищі Лісок провели і святковий концерт