Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
У театрі імені Гоголя вітали всіх матусь святковим концертом
36

У театрі імені Гоголя вітали всіх матусь святковим концертом

Другої неділі травня в Україні відзначають День Матері. Це одне з найбільш зворушливих свят . Адже, кожен з нас все своє життя несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. З цієї нагоди театрі імені Гоголя вітали усіх матусь святковим концертом . Співпав він і з ювілеем - 115- річчям Полтавського музичного училища імені Лисенка.
Близько трьохсот матерів було запрошено на концерт .Серед них Тетяна Горячевська. Вона мама - доньки та сина. Але, доля розпорядилася так, що її син загинув у зоні АТО під час виконання бойового завдання. Говорить,- виховуючи дітей завжди була мудрою жінкою, намагалася розуміти їхні потреби і вподобання.

Тетяна Горячевська, мати загиблого бійця АТО
«Я дійшла до висновку, що так я ми вважали, що наші батьки нас не розуміють, не сучасні, не відповідають потребам та і вони теж такі самі, кожне покоління приносить щось своє і тому треба поважати і думку дітей те ж»

А ось це Марія Юрковець. Вона приїхала із селища Малі Сорочинці Миргородського району. Жінка розказала свою трагічну історію. ЇЇ 21- річний син Ігор зник безвісти у 2014 року під час виконання бойового завдання під Іловайськом. Але мати ні на хвилину не сумнівається ,що її дитина жива.

Марія Юрковець, мати зниклого безвісти бійця АТО

»Перша звістка була, що він згорів у танку, друга ,що він був зниклий безвісти, зараз на рівні СБУ ми знаходимося на обміні полоненими , він знаходиться в числі тих хлопців, які СБУ подає на обмін , а та сторона друга не підтверджує , ми віримо, що наша дитина повернеться, настане та година , коли я обійму своє дитя.»

Привітав усіх матусь зі святом та побажав міцного здоров’я та довголіття і директор Полтавського музичного училища ім. Миколи Лисенка Микола Демченко.

Микола Демченко, директор Полтавського музичного училища імені М. Лисенка
«Саме святе , що є на землі це мати, і згадуючи талант і мистецтво ми вшановуємо тих хто дає нам життя і сьогодні талановиті студенти , викладачі музучилища в нашому театрі ім.. Гоголя влаштовує творчий проект «Що дає мати, то дає нам Бог!»
З нагоди свята матері загиблих атовців отримали квіти та почесні грамоти.