Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
Полтавські освітяни говорили про інформаційну грамотність
32

Полтавські освітяни говорили про інформаційну грамотність

Для полтавських освітян відбулася лекція-діалог. Говорили про інформаційну грамотність. Медіаексперт Лариса Мудрак розповіла про медіа майбутнього і як порозумітися з новим поколінням. Лектор наголошує на тому,що медіаграмотність важлива для кожного.

Лариса Мудрак,незалежний медіаексперт та медіаконсультант

«Пояснити всім наскільки надзвичайно важливо зараз бути інформаційно грамотним,бути інформаційно освідченним,займатися безпосередньо своєю інформаційною гігієною і розуміти наскільки змінився світ від того,як змінив людей інтернет.»
«Треба володіти навичками інформаційної гігієни,треба розуміти,яким чином ви своїм критичним мисленням розвиваєте підходи розуміння, що для вас є на першому місці,що на другому,що на третьому.» .

Для того,щоб полтавська молодь ставала медіаграмотною-було впровадженно експерементальний курс медіаосвіти у навчальних закладах.

Сідокур Світлана, завідувач полтавського районного методичного кабінету.

«Медіаосвіта в наш цифровий вік досить важлива,оскільки наші діти живуть сьогоденням і вони черпають інформацію з інформаційних певних джерел:інтернету, різних соціальних мереж, тому досить важливим є впровадження медіаосвіти у навчально-виховних закладах.»
« Ми маємо цілу систему медіаосвіти для вчителів,маємо систему медіаосвіти для учнів,і ми періодично проводимо зустрічі з ключовими топ-експертами в галузі медіаосвіти» - Віталій Зелюк,ректор полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.. М.В Остроградського.

Впровадження медіаосвіти в школах України-це важлива складова розвитку інформаційного суспільства-наголосили учасники зустрічі. Тож і далі приділятимуть цій темі велику увагу.