Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
«Міжнародний бізнес форум» у Кременчуці
38

«Міжнародний бізнес форум» у Кременчуці

Посли Канади, Польщі, Литви та Індонезії з*їхались до Кременчука на «Міжнародний бізнес форум». Мета-опрацювати дієві методи залучення інвестицій на прикладі європейського досвіду та обговорити економічне співробітництво. Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, зазначив, на сьогодні Кременчук є інвестиційно-привабливим містом

Валерій Головко-голова Полтавської ОДА
«Місто Кременчук, мабуть, є показовим, одним із показових міст, де влада робить все можливе для того, щоб інвестор прийшов, і це не просто пусті слова, тому, що заявити про інвестиційну привабливість це тільки початок і бажання, а шлях до того, щоб з*явився інвестор, розпочати бізнес, це довгий шлях»

У Полтавській області активно ведуться перемовини про експортну діяльність з Канадою, і багатьма містами Європи, говорить головний радник з питань врядування проекту «Проміс» Кейді Ворд, але відзначилала, Кременчук відгукується активніше за інші міста області.

Кейді Ворд- головний радник з питань врядування проекту «Проміс»(Канада)
«Тут дуже сильна команда, на Чолі із мером і ми дуже вдячні за цю можливість співпрацювати»+09282 1:46-1:01 «Ми маємо дуже гарний зворотній зв*язок, ви можете зайти на наш сайт і особисто зробити запити щодо пропозицій і проектів, тому що ми співпрацюємо у багатьох напрямках і з міською радою ми б хотіли створювати нові проекти»

Налагоджено співробітництво із Кременчуком і в Литви. Представники цієї країни переконані - саме завдяки форуму вони зможуть співпрацювати активніше.

Сігітас Леонавічюс-президент Вільнюської торгової, промислової та ремісничої палати, депутат Ради м. Алітус
«Нас зв*язує партнерство вже кілька років з Кременчуком і ми ділимось своїм європейським досвідом з містом і також ми раді, що і бізнес починає працювати, про європейський досвід я маю на увазі енергоефективність, освітні проекти і інше»


Як зазначили у ході форуму, Кремнчук-«зелене місто», тому і цей фактор активно вплине на подальший його інвестиційний розвиток.