Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
По вулиці Кондратенка завершилось асфальтування прибудинкових територій
40

По вулиці Кондратенка завершилось асфальтування прибудинкових територій

Близько місяця по вулиці Кондратенка тривало асфальтування прибудинкових територій. Нині роботи завершені. Нові доріжки зробили довкола 9 житлових будинків. Чи задоволені мешканці результатом приїхав дізнатися депутат міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський, депутат міської ради
"Тут живуть наші виборці. Тут обраний наш депутат, тут за мене проголосували більшість людей. Тут люди нам повірили, довірились і тому ми перед цими людьми звітуємося і коли формуємо списки будинків, формуємо які тротуари в першу чергу робити, ми обов»язково там, де за нас проголосували люди, де живуть наші виборці, які нам довірились. Але з іншого боку хочу сказати, що в планах наших і ми будемо робити все, що від нас залежить, щоб крок за кроком, вулиця за вулицю, будинок за будинком були всі відремонтовані. "

До асфальтування навколо кожного будинку підходили індивідуально - розповідає депутат цього округу Володимир Запара. Роботи - зауважує - були заплановані ще минулого року, на них з міського бюджету заклали 1 млн 800 тисяч гривень.

Володимир Запара, депутат Київської районної ради
" Кожен будинок має індивідуальну конфігурацію
 Мешканці питають чому нам так, а іншим не так? Тому що десь 4 під»їзди і є проїзд - це одне діло, друге діло - тільки є тротуар.
На Кондратенка, 17 пішли на зустріч - зробили там чудовий проїзд.
Такі були ями, що воно провалювалося. Зараз люди задоволені, ви бачите скільки сьогодні прийшло людей. "

Катерина Штанько, мешканка будинку по вул. Кондратенка, 9
" Дуже гарно зроблено. Ми задоволені дуже
Розбили машини, все було страшне "

Дуже приємно - говорить Володимир Запара - що і самі мешканці долучаються до наведення ладу біля своїх під»їздів. Він закликає - й надалі підтримувати у своїх дворах чистоту і порядок. А тим часом команда Андрія Матковського продовжуватиме формувати проекти капітальних ремонтів житлового фонду міста та вирішувати нагальні проблеми життєдіяльності полтавців.