Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
Рятувальники міста готуються до купального сезону
36

Рятувальники міста готуються до купального сезону

З першим потеплінням полтавська рятувально-водолазна станція почала активно готуватися до відкриття купального сезону: чистять воду, пляжі та закликають полтавців не забувати і про правила безпеки.

Роман-водолаз
«Чтобы родители следили за детьми своїми, в нетрезвом состоянии в воду тоже лучше не лезть, не баловаться на воде, не прыгать с лодок, с катамаранов»

Кількість нещасних випадків на полтавських водоймах з кожним роком зменшується, говорить начальник рятувально-водолазної станції Євген Савчук , але більшість траплялась через надмірне вживання алкоголю. Також додає цього річ, через повінь, рівень води піднявся майже на 1, 5 метри, тому закликає полтавців бути обережними та пильно слідкувати за дітьми.

Євген Савчук-начальник КП «Рятувально-водолазна станція Полтавської МР»
«Найголовніше пам*ятайте, розраховуйте свої власні сили, фахівцями комунальної організації будуть встановлені цього річ буйки, за які не бажано запливати, тому, що ми їх виставляємо на глубині до 2, 5 метрів»

З початком купального сезону за безпекою полтавців будуть пильнувати 5 водолазів. Серед них і Роман, говорить, щоб врятувати особу вони мають максимум 5 хвилин. З них на збори лише 1-2, тому від кожної зайвої секунди залежить життя людини.

Роман-водолаз
«Включается сигнализация» «Собираемся и в течении 2 минут, пока одеваемся, выезжаем и выдвигаемся к тому месту, где увидели человека или кто-то позвонил»

Працівники станції наголошують, купальний сезон розпочнеться з 4 червня і триватиме до 15 вересня