Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Полтавщина лідер в агропромисловому комплексі - з апаратної наради в ОДА.
37

Полтавщина лідер в агропромисловому комплексі - з апаратної наради в ОДА.

За 1 квартал 2018 року до бюджетів усіх рівнів в області надійшло понад 7,5 мільярдів гривень та близько 5 мільярдів мобілізовано до державного бюджету, про це говорила начальник департаменту економіки та залучення інвестицій Інна Іщенко у ході апаратної наради облдержадміністрації. Також зауважила, у Полтавській області активно впроваджується реформа децентралізації. Зараз із 43 ОТГ, 39 перебувають на прямих міжбюджетних відносинах.

Інна Іщенко-директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
«ми бачимо, що бюджети деяких територіальних громад зросли від 3 до 5 разів, нам дуже приємно знати, що лідерами з фінансових показників серед всіх ОТГ України, якраз очолюють наші ОТГ, такі, як Глобинська, Шишацька, Білоцерківська, Пришівська, Пирятинська, Решетилівська»

Не дивлячись на великий рівень засухи минулого року, Полтавщина є лідером серед інших областей в агропромисловій сфері та за кількістю великої рогатої худоби. На сьогоднішній день в області вже засіяно понад 20 тисяч гектарів ярих культур.

Інна Іщенко-директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
«Також варто говорити про те, що Полтавська область завжди була лідером по органічному землеробству, у нас є підприємства, які понад 40 років не використовують пестицидів. Хімікатів і це 22 підприємства області, які вже сертифіковані з вимогами стандартів органічного виробництва та переробки, крім того 14 підприємств с/г напрямку мають статус спеціальної сировинної зони»

Полтавська область активно та динамічно розвивається, зауважив голова облдержадміністрацій Валерій Головко. Також додав, область має достатнє фінансове забезпечення, тому вони продовжують активно працювати над покращенням рівня життя громадян.

Валерій Головко-голова Полтавської облдержадміністрації
«В мене в четвер буде зустріч з прем*єр міністром України на предмет можливості розглянути пропозиції від полтавської області, зустрічі з керівництвом світового банку по залученню додаткових ресурсів, це нормальна світова практика, коли ми збільшимо свої фінансові можливості, реалізуємо всі абсолютно проекти протягом не 10 років, а зменшимо до 3-5»

Збільшилась і державна підтримка на розвиток культури, здоров*я та освіти. Так, близько 120 розвиткових проектів розроблено саме за ці кошти.