Програма «Життя міста»

У розділі: 9469 відео | АрхівRSS
"Школа - центр демократичної громади: програма мінімум"
37

"Школа - центр демократичної громади: програма мінімум"

Освіта Полтавщини впевнено крокує вперед та має на меті створити нову українську школу. Вона має бути заснована на демократичних принципах. В рамках Швейцарсько-українського проекту «Розвиток Громадянських компетентностей в Україні - DOCCU» у Полтаві провели публічну дискусію. Її тема «Школа - центр демократичної громади: програма мінімум» .
Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
«Нова українська школа передбачає створення сучасного освітнього середовища, передбачає створення нової структури і нового змісту освіти, звичайно педагогіка партнерства і звичайно відкритого фінансування школи, саме компетентосний підхід, який лежить в основі нової української школи має відрізняти нову укр. школу від тієї яку маємо сьогодні »
Основне завдання вчителя нової української школи - це формування в учнів нових знань, вмінь та навичок, які дозволять на їх основі дитині вирішувати будь - які життєві ситуації говорить директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко
"Серед основних компетентостей звичайно мовні компетентності, математичні, природничі, інформаційні компетентності, здоровий спосіб життя і одна із найважливіших це громадянська компетентність"
Попаснянська загальноосвітня школа №21 на Луганщині - це одна із перших, яка долучилася до Швейцарсько - українського проекту DOCCU - говорить директор школи Марина Устенко. Вже другий рік поспіль навчальний заклад працює над реалізацію стратегічних напрямків діяльності даного проекту та розбудови нової української школи на демократичних засадах.

Марина Устенко, директор Попаснянської ЗОС школи № 21 Луганської області
«Хотілося б зазначити ,що школа наша - не є ізольованою від влади, від громади, двері школи завжди відкриті для всіх, і незважаючи на те, що ми знаходимося на лінії розмежування вогню ми віримо у щасливе майбутнє і творчо працюємо з DOCCU »

У ході дискусії зазначили, понад 8 тисяч вчителів України вже пройшли перекваліфікацію та навчання за пілотними програмами проекту DOCCU. З першого вересня вони почнуть працювати за програмою нової українській школі.