Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
Концептуальна виставка «Колір крові – вогонь, любов і життя»
20

Концептуальна виставка «Колір крові – вогонь, любов і життя»

Напередодні Всесвітнього Дня пам’яті жертв СНІДу, у художньому салоні відкрили виставку картин. Її назвали «Колір крові – вогонь, любов і життя». Професійні художники зобразили червоний так, як його відчувають. Більшість робіт – абстракція. Руслана Анічина представила 5 своїх картин. Ділиться, - тут не потрібно аналізувати сюжет зображеного, варто його відчувати.

Руслана Анічина, художниця
«Для мене червоний, ну особливий він дещо, можливо, якби на підсвідомості викликає напругу, інколи страх, тривогу, але він і дає і силу і динаміку. Це колір дії.»

Організатори виставки говорять, - головне завдання експозиції - привернути увагу суспільства до проблеми. Зокрема, закликають краще ставитись до ВІЛ-інфікованих та підтримувати їх.

Євген Оніщин, організатор
«20 травня світова спільнота буде відмічати день пам’яті померлих від СНІДу. На жаль, ця проблема не обходить Україну і взагалі Полтаву. В Полтаві, в Полтавщині в цілому на сьогоднішній день 6 тисяч ВІЛ-інфікованих. Але це офіційна статистика.»

Марія Двигало, організаторка
«Потрібно не забувати, що ми, по-перше, люди, що потрібно людське відношення. Не бути осторонь, тому що зачасту люди просто не вмішуються в якісь ситуації. Не потрібно ніяких фінансових вкладів до таких людей, потрібно просто любов проявити.»

Відвідувач виставки Микола Підгорний сам художник. Розповідає, - прийшов переглянути роботи Анатолія Лавренка. Оскільки, є поціновувачем його творчості. Подобається живопис.

Микола Підгорний, відвідувач
«Здесь нету каких-то определенных сюжетов, нет здесь портретов, фигуратива нету. Здесь есть просто живопись. И именно это в этой выставке меня привлекает..»

Всесвітній День пам’яті жертв СНІДу щорічно відзначають у третю неділю травня.