Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
Міжнародна конференція пройшла у Полтавському інституті економіки і права Університету "Україна"
26

Міжнародна конференція пройшла у Полтавському інституті економіки і права Університету "Україна"

Третій рік поспіль Полтавський інститут економіки і права університету "Україна" проводить міжнародну конференцію. Цього разу тема: «Інноваційний потенціал та правове забезпечення соціально-економічного розвитку України: виклик глобального світу». Сюди завітали вчені з Ізраїлю, Болгарії, Польщі, Молдови та Грузії. Надія Мякушко, голова організаційного комітету говорить, - ці країни свого часу пережили такі ж виклики як Україна.

Надія Мякушко, директор Полтавського інституту економіки і права, голова організаційного комітету
«Заявляючи участь наших гостей з інших країн, ми власне їм говорили про те, що знайдіть можливість поділитися тим досвідом соціально-економічного розвитку, які пройшли ваші країни, в тому числі через призму правового забезпечення. Давайте ми розповімо про це молоді. Давайте розповімо про це тим, хто буде завтра розбудовувати державу Україну.»

Один з іноземних науковців є Міхал Голос. Приїхав з Польщі. Він ректор Вищої школи міжнародних відносин та соціальних комунікацій. Говорить, - поділиться тут досвідом Польських вишів. Радить студентам з України більше вірити в свої сили.

Міхал Голос, ректор Польської Вищої школи міжнародних відносин та соціальних комунікацій

«Подорожує по Європі і, власне, він є заінтересованим в тому, щоб нав’язати якісь партнерські відносини між українськими вищими навчальними закладами і польськими. Студенти з України мають великий високий рівень англійської мови. Дуже мало приділяється уваги на розвиток студентів. Студенти, які приїжджають до Польщі, і не тільки до Польщі. Не до кінця розуміють свій потенціал і свою цінність. І потрібно просто більше віри в самого себе і все вийде.»

А от на думку Надії Мякушко, один з найбільших викликів нашої країни – це дотримання прав та обов’язків. Вважає, - над цим потрібно працювати в першу чергу.

Надія Мякушко, директор Полтавського інституту економіки і права, голова організаційного комітету
«Наша величезна проблема в тому, що в Україні тотально не дотримується закон, тотально не виконується Конституція. І це, ну я собі не дозволю вжити термін «норма», але це є величезна проблема.»

Карина Крайник навчається в інституті економіки і права. Здобуває ступінь магістра. Розповідає, - презентує свою доповідь зв’язану з перекладами. У майбутньому планує працювати за професією.

Карина Крайник, студентка інституту економіки і права
«Я буду представляти тему доповіді зв’язану з перекладами. Саме переклад контрактів купівлі та продажу. Я вважаю ця тема дуже актуальна, тому що в даний час наша країна співпрацює з різними країнами і потрібні перекладачі саме в цій галузі. Я хочу працювати саме в перекладі от юридичних документів.»

Сьогодні відбулось пленарне засідання конференції. А наступного дня, 17 травня проведуть секційні. Там студенти будуть виступати зі своїми науковими доповідями.