Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
Звітно-виборна конференція обласного відділення Національної Всеукраїнської Музичної Спілки України
44

Звітно-виборна конференція обласного відділення Національної Всеукраїнської Музичної Спілки України

Звітно-виборну конференцію Полтавського обласного відділення Національної Всеукраїнської Музичної Спілки України не випадково відкрили своїм виступом юні баяністи, лауреати багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Микола Синяговський та Артем Іщенко. Адже музичне товариство повсякчас опікується молодими талантами і всіляко підтримує їхній розвиток,- наголосив в інтерв»ю голова обласного відділення, народний артист України Герман Юрченко.

ГЕРМАН ЮРЧЕНКО, голова Полтавського обласного відділення Музичної Спілки України
Тільки зроблено з січня по травень - це щось неймовірне.Тільки членами нашої Спілки. По різним це і фестивалі, це і «Студентська весна» теж наші всі організатори - це члени нашої Спілки. Це і симфонічні оркестри, диригент - теж член нашої Спілки.

Тісна співпраця з Музичною Спілкою тільки на користь вихованцям як музичних шкіл, так і загальноосвітніх навчальних закладів,- вважає доцент Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Халецька. Чого варті лише улюблені полтавськими школярами «Уроки доброти», які започаткував в області саме Герман Юрченко.

ЛІЛІЯ ХАЛЕЦЬКА, доцент Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Учні із задоволенням чекають на зустрічі з Германом Юрійовичем, деякі навчальні заклади мають такі зустрічі як традицію - то в режимі абоненту або робочої філармонії.Деякі заходи відбуваються разово, але наші навчальні заклади тісно співпрацюють на різних рівнях.

А скільки прекрасних концертів за участю музичних знаменитостей відбулося у Полтаві саме за ініціативи очільника обласного відділення Музичної Спілки. Відомий композитор, випускник Полтавського музичного училища імені Лисенка Сергій Горюнович високо оцінив діяльність музичного товариства, яке займається популяризацією творчих надбань своїх земляків, та й не лише їх.

СЕРГІЙ ГОРЮНОВИЧ, композитор
Я думаю, что все это очень интересно, потому что я знаю многих музыкантов, слежу за их творчеством и практически Полтава она всегда была впереди, как говорил Герман Юрьевич,духовна столица Украины.Так что стараемся поддерживать этот уровень.

На конференції багато говорили про успіхи полтавських музикантів, але головний акцент було зосереджено на проблемах, які переживає відділення. Одна з найболючіших та, що упродовж останніх років держава практично припинила фінансування Музичної Спілки, тому її актив продовжує свою діяльність практично на ентузіазмі та ще завдяки підтримці місцевої влади. Герман Юрченко, якого знову члени Спілки обрали головою відділення, налаштований рішуче: не пасувати перед труднощами, а продовжувати підтримувати юні музичні обдарування і виховувати в молоді любов до Вічного мистецтва - Музики.