Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
Днями на Миргородщині стартували роботи по розробці нового газового родовища
61

Днями на Миргородщині стартували роботи по розробці нового газового родовища

Днями на Миргородщині стартували роботи по розробці нового газового родовища. ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ», з групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС», розпочало освоєння Кошовойського газового родовища. Воно знаходиться на території Савинцівської сільської ради. На урочистий захід з нагоди початку підготовки до буріння нової свердловини завітали керівники Полтавщини та Миргородщини: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, голова Миргородської РДА Юрій Коваленко. Почесних гостей місцеві жителі зустріли хлібом і сіллю на своїй землі.

Валерій Головко
Саме сьогодні ми на Миргородщині. Тут починаються роботи на свердловині у «СХІДНОГО ГЕОЛОГІЧНОГО СОЮЗУ». Це добропорядні, чесні, конструктивні партнери. Яким сьогодні ми дамо підтримку. Дамо всі максимально умови, щоб вони розвивалися.

Компанія чітко розуміє важливість виконання вимог як населення так і законодавства. Тому «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» виконує свою роботу відповідно до всіх вимог та екологічних норм. Саме тому на цей захід зібралися підтримати компанію як представники влади, так і місцеві жителі. Адже розробка нового газового родовища і подальший видобуток на ньому дасть можливість поповнювати не лише державний бюджет, а і місцеві бюджети області, району, сільської ради.

Валерій Головко :
Сьогодні завдяки політичній волі президента і примєр-міністра ми сьогодні маємо закон про фінансову децентралізацію. Великі гроші сьогодні залишаються на містах. Я хотів би, щоб частково прибутки компанії «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» -- компанії, яка має сьогодні європейські стандарти виробництва залишалися у вас на місцях.


Представники місцевих громад із радістю вітали початок робіт однієї з найбільших приватних газовидобувних компаній України на території поблизу їх сіл. Люди покладають на товариство «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» великі надії.

Галина Лисиця :
Компанія «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» «ГЕО АЛЬЯНС» група робить все для того, щоб поліпшити наш з вами добробут. І, я гадаю, що наше майбутнє і розвиток нашого регіону тісно пов'язані з діяльністю «СХІДНОГО ГЕОЛОГІЧНОГО СОЮЗУ».

«СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» вже зарекомендував себе як надійний партнер для місцевих громад. За їхньої підтримки зроблено багато для розвитку соціальної сфери як Миргородського району, так і всієї Полтавщини.

Людмила Кучменко :
Наша компанія, я абсолютно впевнено заявляю вам, є точно компанією, яка себе зарекомендувала як надійний партнер серед компаній з якими ми працюємо, в першу чергу серед людей, між яких ми працюємо. Ми зарекомендували себе як надійний партнер з владою. І я рахую, ті очікування, які у вас є вони виправдаються.
Місцеві жителі по завершенню урочистого заходу мали змогу поспілкуватися з представниками компанії, де люди обговорювали подальшу співпрацю.
Перший крок по розробці родовища зроблений. Попереду кропітка робота всіх служб групи компаній «ГЕО АЛЬЯНС» та підрядників для запуску буріння свердловини та подальшого видобутку газу.