Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшла акція "Велосипедом на роботу"
29

У Полтаві пройшла акція "Велосипедом на роботу"

Цього полтавця звати Сергій. Вже понад 7 років він дістається на роботу велосипедом. Говорить, це більш зручно та комфортно і не треба штовхатись у громадському транспорті. А вже другий рік поспіль він разом із товаришами бере участь в акції «Велосипедом на роботу». Адже вважає це гарною можливістю побути у колі однодумців.

Сергій-велосипедист
«Збираються зранку, п*ють каву, куштують різні смаколики, я наприклад, за те, щоб у Полтаві таке відбувалося частіше, набагато частіше, в Полтаві дуже багато велосипедистів»

Полтавець Валерій також вже цілих 5 років пересувається тільки велосипедом, адже знає-катання на велосипеді значно покращує його здоров*я та фізичну витривалість.

Валерій-велосипедист
«Комфортність це перш за все, не треба в час пік у маршрутці, можна короткими шляхами дістатися до роботи, у літню спеку обдуває вітром і не так спекотно, як в транспорті ну і завжди можна зупинитись і привітатись з друзями»

Організатор акції Ірина Садовнікова, говорить, приємно бачити, що з кожним роком кількість учасників збільшується. Саму ж акцію вважає, як корисною, так і приємною.

Ірина Садовнікова-організатор акції «Велосипедом на роботу»
«Акція відбувається у Полтаві вже в 6, метою акції є заохотити і мотивувати людей користуватись велосипедом частіше, обирати цб транспортну опцію і показати, що велосипед є цілком хорошою альтернативою громадському транспорту чи приватному автомобілю для переміщень містом»

Крім того в Полтаві діють і приємні бонуси для велосипедистів, а саме знижки у деяких закладах та інші приємні акції. А вже через тиждень цих полтавців можна побачити на щорічному Велодні.