Програма «Життя міста»

У розділі: 14453 відео | АрхівRSS
Куди зникли експреси?
173

Куди зникли експреси?

Вартість проїзду 2, 50 міська рада місяць тому пояснювала зверненнями перевізників. Мовляв їм не вистачає на бензин, ремонт та оновлення автопарку. Тим більше, що здорожчав проїзд лише у деяких маршрутках, та автобусах що рухаються у режимі експрес. Тобто звичайного «Богдана» перейменували у так зване «маршрутне таксі» та «експреси». Але на жаль усім відомого «Як корабель назвеш - так він і попливе» не вийшло.Полтавці говорять, вони і згодні б були платити більше, але тоді і послуги мають бути кращі.

"Если бы качество было нормальным , маршрутки нормальные, люди может ещё закрыли бы глаза и дальше ездили и не протестовали, а так как проезд дорогой, а маршрутки плохие то это очень не правильно. "

"Якість послуг і повинно бути щоб не стоячі місця були, щоб люди похилого віку могли сісти, а то так що 3-4 місця, а людина стоїть і мало автобусів . Якість послуг. "

"Что бы чище біло, что бы были сидения люче, ну что бы больше такие.. .возможно что бы были хорошие дороги."

"Если бы ночью ездила маршрутка, я бы платила 2,50, тогда я бы была не согласна, а так я щитаю, или куда-то очень далеко от Полтави, например если бы Дублянщина или Вакуленцы тогда 2, 50 это было-бы нормлаьно, а если по городу кольцевой то это очень много. "

Люди розповідають - останнім часом, з кільцевого маршруту зникли експреси. Й справді наша знімальна група не помітила жодного автобусу з відповідною позначкою. У прес-службі міської ради нам повідомили- з маршрутів експреси ніхто не знімав, а чому перевізники не дотримуються графіку зараз з’ясовується.