Програма «Життя міста»

У розділі: 13908 відео | АрхівRSS
ПолтНТУ  імені Кондратюка долучився до тижня науки, який  відзначає уся Європа
201

ПолтНТУ імені Кондратюка долучився до тижня науки, який відзначає уся Європа

В Україні відзначають День науки. З цієї нагоди у Полтавському національному технічному університеті імені Кондратюка провели науковий пікнік з метою показати та розповісти школярам про наукові досягнення, якими пишається заклад .

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ
«Саме у форматі наукового пікніка ми вперше збираємо школярів із усієї Полтави, тому що цей захід є відкритим для усіх бажаючих, усі можуть долучитися , всі можуть ознайомитися з науковими досягненнями і науковими дослідами, які проводяться у нашому університеті, в цілому це є європейською тенденцією,в Європі досить часто проходять такі пікніки. »

Долучилися до цього заходу і учні 9- го класу Полтавської школи № 20. Серед них і Арсен Позаян. Говорить,- прийшов на пікнік , аби побачити та визначитися , чого чекати від майбутнього.
Арсен Позаян, учень 9 класу Полтавської школи № 20
«Мені найбільше подобається коледж нафти і газу »
«Тому що там связано із строй матеріалом , із різними видами праці.»

А от Олександра Осипова говорить ,- найбільше вразили досліди із хімічними реакціями.
Олександра Осипова, учениця 9 класу Полтавської школи № 20
«Мені тут дуже сподобалося, дуже цікаво, багато чого дізналася нового, »
За словами педагога та заступника з виховної роботи Полтавської школи № 20 Лариси Буличевої подібні заходи організовують з метою подальшої профорієнтації , адже більшість сучасних дітей не можуть визначитися із майбутньою професією.
Лариса Буличева, заступник з виховної роботи Полтавської школи № 20
«Для того щоб діти ознайомилися із критеріями зовнішнього незалежного оцінювання, дуже гарно про це говорять викладачі технічного університету, для того, щоб вони поспілкувалися із студентами і проговорили моменти навчання, моменти вступу у техунівеситет.»

Прийшов на науковий пікнік і студент 3 -го курсу Полтавського коледжу нафти та газу Дмитро Іваник .
Дмитро Іваник, студент 3 куксу Полтавського коледжу нафти та газу
«Взагалі, наш коледж , ми раді приймати участь у подібних заходах, тому що ми маємо можливість на них поділитися основою нашої діяльності , якою ми займаємося у нашому коледжі і ми впевнені, що це зацікавить молодь, яка прийде до нас вступати у майбутньому. »

Полтавський міський центр позашкільної освіти вже давно співпрацює із ПолтНТУ - розповідає його директор Лариса Семеняка, то ж наш заклад теж прийняв участь у науковому пікніку для подальшої плідної співпраці.

Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

«Нас зокрема цікавлять такі наукові секції які б ми хотіли щоб у нас були , техніка, робототехніка, хімія, фізика, і от сьогодні ми поспілкувалися з викладачами зі студентами у тому напрямку, щоб розвинути ці всі наукові дослідження »

У форматі наукового пікніку на базі ПолтНТУ захід буде традиційним.