Програма «Життя міста»

У розділі: 13875 відео | АрхівRSS
У Полтавській Галереї мистецтв відбулось урочисте відкриття першого міського інформаційно-туристичного кіоску
156

У Полтавській Галереї мистецтв відбулось урочисте відкриття першого міського інформаційно-туристичного кіоску

У Полтавській галереї мистецтв з нагоди Міжнародного дня музеїв урочисто відкрили перший міський інформаційно-туристичний кіоск. Вперше ця новітня технологія з»явилась у художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Цей кіоск складається з восьми блоків і наповнений досить великою інформацією як про історичні пам»ятки обласного центру, так і про різні готельні комплекси, в яких може зупинитися турист,- розповідає Світлана Тарашевська.

СВІТЛАНА ТАРАШЕВСЬКА, заступник Полтавського міського голови
"Я хочу запевнити, що такі кіоски ми кожного року будемо відкривати в наших музеях, тому що ми не можемо стояти, ми повинні йти в ногу з сучасністю. Міська влада не стоїть осторонь цих новітніх технологій і уже третій рік поспіль ми виділяємо кошти."

За словами співробітника компанії сенсорних систем України Богдана Муравського, інформаційно-туристичні кіоски поступово набувають популярності на теренах України і Полтава одна з перших в країні встановила в музеї такий термінал, а в області він поки що єдиний. На його думку, в обласних центрах, районних таке досягнення новітніх технологій повинно бути обов»язковим і постійно оновлюватись новою інформацією не лише для туристів, а й місцевих мешканців.

БОГДАН МУРАВСЬКИЙ, провідний спеціаліст компанії сенсорних систем України
"Щоб встановити такий термінал,потрібно зробити досить великий обсяг роботи як з нашої сторони,так і зі сторони замовника. По-перше, це знайти інформацію, яку потрібно розмістити.Тобто інформацій багато, потрібно обрати щось таке чітке і інформативне для людей, які будуть ним користуватись."

Про новинку вже схвально відгукнулися як перші відвідувачі, так і самі працівники художнього музею. Директор закладу Ольга Курчакова відзначила, що Галерея мистецтв завжди була флагманом у запровадженні новітніх технологій.

ОЛЬГА КУРЧАКОВА, директор Полтавськеого художнього музею (Галереї мистецтв) ім.. М.Ярошенка
" Коли ми стоїмо на порозі сторіччя нашого ювілею в майбутньому 19 році …І я вважаю, що це перший крок до наших урочистих заходів.Взагалі покладаю надію, що така цікава річ, як цей кіоск привабить сюди більшу кількість відвідувачів - для нас це буде дуже важливо."

Свято музею в Галереї мистецтв продовжила театралізована екскурсія «Кохання,Легенди і Шедеври» за принципом «оживлення» музейного простору. З нагоди професійного свята чимало музейних співробітників та трудовий колектив компанії сенсорні системи України відзначені почесними грамотами Полтавського міськвиконкому та подяками міського голови.