Програма «Життя міста»

У розділі: 14694 відео | АрхівRSS
У Полтаві відновили міську програму «Чисте місто»
338

У Полтаві відновили міську програму «Чисте місто»

У Полтаві відновили міську програму «Чисте місто». Закупили 300 нових контейнерів для сміття, переважну більшість з яких встановлюватимуть у приватному секторі, а також на підприємствах.

Андрій Матковський, депутат міської ради
"Ще коли я був міським головою, я ініціював і в Полтаві встановлювали контейнери євро зразка. Тоді ми закупили майже 2000 контейнерів. Нажаль, в той час приватний сектор у нас отримав не євро зразка контейнери і, нажаль, там за останні 10 років мало що змінилося. І саме тому ми відновили цю програму. "

Перші 30 контейнерів євро зразка встановили у селищі Вакуленці. Про це - за словами голови селищного комітету - мешканці просили вже дуже давно.

Максим Миць, голова селищного комітету с.Вакуленці
"Ми дуже давно це питання піднімали на місцевому рівні на районному, тому що у нас баки були старого зразка, які були без кришок.
 Приватний сектор, у нас є коти, собаки, загажують все.
 Багато є пляжів, люди відпочивають. "

Віталій Забишний, начальник КТП 1628
" Вартість одного євро контейнера складає близько 800 тис грн. Зараз їх встановлено на Крутому березі і Вакуленцях. Були зняті старого зразка, які без кришок - сміття розліталося, мешканці скаржилися і було прийнято рішення поставити нові контейнери. "

Команда Андрія Матковського ставить перед собою завдання - обладнати сучасними контейнерами абсолютно всі вулиці Полтави. Особливу увагу - додає Андрій Матковський - приділятимуть саме околицям.

Андрій Матковський, депутат міської ради
" Наше завдання, щоб чисте місто було не тільки в центрі, де міський голова і депутати гуляють, а там, де живуть наші люди.
 Тому в цьому році ми маємо покласти цьому край і згідно з нашою програмою встановити контейнери. "