Програма «Життя міста»

У розділі: 14815 відео | АрхівRSS
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей для малечі Київського району міста провели святковий концерт
205

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей для малечі Київського району міста провели святковий концерт

Першого червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. То ж традиційно з нагоди цього свята малечу Київського району міста Полтави вітали запальним концертом.

На святковий концерт запрошено загалом 500 дітей Київського району. Із запрошених, понад 300 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, малеча з багатодітних та малозабезпечених родин, діти, які прибули з району проведення АТО. Прийшов на концерт і Олександр Рудковський зі своїми дітками. Має двох власних та шість дітей із дитячих будинків. Говорить - свої діти вже дорослі, то ж вирішили свою любов віддати малюкам , які її потребують.
Олександр Рудковський, багатодітний батько.
«Перша дівчинка прийшла в нашу родину сім років назад, потом ми взяли ще дівчинку , в цьому році дібрали трьох дітей і потом Денис попав у нашу сім'ю»
»Є діти , які народжуються під серцем, а є які в серці , нам з ними трошки важче тому що у них е великий негативний опит в житті, але любов вона здатна все розтопити»

Завітала на концерт і Валентина Березняк разом зі своїми донечками. Вона переселенка із Донецької області та понад 3 роки живе у Полтаві. Говорить - дуже вдячна за допомогу і підтримку з боку місцевої влади.
Валентина Березняк, переселенка із Донецької області
»Спасибо большое и Ирине Ивановне, и Валентине Аркадиевне и Сергею Александровичу, они нам очень помогли, когда мы сюда приехали и сейчас помогают »

Завітав на святковий концерт і сам міський голова, щоб особисто привітати всіх малюків зі святом .Очільник міста побажав усім дорослим ніколи не забувати про своїх дітей.
Олександр Мамай, Полтавський міський голова
»Сьогодні - це не виключення, проводимо великий, чудовий захід, знову залучаємо дітей і дорослих, і хочеться в першу чергу подякувати тим дорослим , підприємцям які мають своїх дітей»
»Долучилися і принесли солодощі, принесли цукерки, організували цей гарний чудовий захід, і мабуть ті підростаючі покоління дивляться як звертають увагу на них і у майбутньому будуть звертати увагу на своїх дітей.»

А наприкінці концерту усю малечу пригощали смачним морозивом.

Також, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Полтаві провели і інші святкові заходи для малечі