Програма «Життя міста»

У розділі: 13898 відео | АрхівRSS
31 травня відзначають міжнародний день білявок
196

31 травня відзначають міжнародний день білявок

«31 травня відзначають міжнародний день блондинок» (77069) «Яскравих, неповторних красунь-білявок» (

Помітна і яскрава пані Наталія вважає що завдяки світлому волоссю вона має позитивну та світлу енергетику. Це допомогає їй в роботі зі студентами, адже вона викладач музичного училища по класу бандури.
Наталія Тимощенко, «Я завжди мріяла»«Щоб було світле волосся»  «Мені здається, що воно мені дає більшу впевненість в тому що я роблю «Волосся світле, воно стимулює на мою думку і внутрішньо розвиватися в гарному напрямку і не тільки бути в професійному плані світлою людиною, а от все таки і в людяному плані світлою людиною»

Білявки - це світлі голови нашої сучасності. Незважаючи на існування безлічі стереотипів, пов'язаних з кмітливістю білявих дам, полтавські чоловіки розвіюють ці безглузді думки..

Віталій, полтавець
«Дуже люблю білявок» Олександр, полтавець «Білявки це дуже хороші люди»  « Це дуже логічні, дуже умні і начитані дівчата» Петро, полтавець (« Дуже подобаються, тому що вони добрі, світлі і несуть радість»

Зі слів полтавки Валерії без світлого волосся вона себе не уявляє, цей колір додає їй впевненості та жіночності
«У меня с детства был светлый цвет волос, а потом начала взрослеть, начал темнеть волос и решила что все таки нет, светленькое это моё»  « И всегда летом проще когда светлый цвет волос, не выгорает ничего»

А білявка Анна фарбує волосся в світлий колір дуже давно, говорить що цей колір допомагає їй в життєвих справах
 « Це те що я вирішила просто дуже багато років, даже не пам’ятаю скільки років, вирішила пофарбуватися в білий»«Тому що це напевно, щось світле, яскраве»

Основоположниками свята були блондинки-адвокатеси в США. Їх не влаштовувало, що чоловіки-адвокати перешкоджали їхньому кар’єрному зростанню, не сприймали жінок серйозно, та й отримували більше. Образливі жарти в сторону блонд змусили їх боротися за свої права за допомогою ось такого свята.