Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
Сучасний новий садочок запрацював у селищі Залізничне
479

Сучасний новий садочок запрацював у селищі Залізничне

Новенький та сучасний дитячий садочок відкрили у селіі Залізничне Ковалівської
сільської ради. На нього мешканці чекали більше 20 років. Він функціонував ще у
Радянські часи, але не витримавши кризи 90-х його закрили. 20 років розрухи та
пустування і тепер він знову гостинно відкриває свої двері новому поколінню. А
ініціаторами реконструкції стали брати Бублики, говорять близько 3 років вони
працювали по його відновленню і тепер з гордістю перерізають
урочисту стрічку.

Юрій Бублик-народний депутат України
«Починаючи від документів, від того, що він не був у власності, його доля була десь така у фонді держмайна блукав, і в управління майном блукав, важка така юридична тяганина, поки ми його не повернули у власність громади»«Вдалося залучити позабюджетні кошти, тобто кошти благодійників десь близько 10 мільйонів плюс бюджетні кошти, суттєво меншої суми і вийшов ось такий чудовий дитсадок»

Олександр бублик-голова Котелевської районної ради
«Вдалося відремонтувати цей дитячий садочок із сучаснимми вимогами, із дотриманням усіх сучасних ДБН-ів, даний дитячий садочок має 2 групи, даний дитячий садочок при процесі будівництва зробили тут чудову теплу підлогу, енергозберігаючі вікна, приміщення саме уеплене, котельня зроблена у нас комбінована, як газова так і твердопаливна»

Колишня вихователька Валентина Пахуча працювала у цьому дитячому садочку ще до його закриття, згадує як , колись у 70 роки у її групі зростав і майбутній народний депутат України Юрій Бублик. Але умови тоді у садочку, кардинально відрізнялись від сьогоднішніх, додає пані Валентина.

Валентина Пахуча-колишня вихователька садочку
«Не приспособлений, не відповідав ніяким потребам педагогічним, важко було працювати, але ми старались, робили свята»

Садочок розрахований на 80 дітей, зараз його відвідує близько 60, говорить завідувач Оксана Гончаренко. Також додає, тут є все необхідне для повноцінного розвитку малечі: спортивний зал, майданчики та, головне, професійні вихователі.

Оксана Гончаренко-завідувач ЗДО «Малятко»
«Ми працюємо за програмою українське довкілля, ми тільки починаємо, напрацьовуємо наші напрями роботи, ми започаткували родинне виховання, естетичний напрямок нашрої роботи, але у нас ще є час визначатися» «У нас є чудовий спортивний зал, тому далі будемо визначатися з педагогами»

Тож, переконані брати Бублики Цей садочок став справжньою втіхою не лише для жителів Ковалівської, а й Новоселівської громад. Сподобався він імалечі у захваті від свого садочка, говорять ходять сюди залюбки.


«Я люблю в садочку гратися» «Люблю танцювати»
«Я дуже люблю свій садочок» «Мені тут весело»
«Ми любим садочок»
«Ми любимо свій садочок»

По завершенню урочистого відкриття, вдячні батьки подарували братам Бубликам святковий коровай, і пообіцяли водити у цей садочок і майбутніх свої малят.