Програма «Життя міста»

У розділі: 13916 відео | АрхівRSS
До міжнародного дня захисту дітей свято влаштували у селищі Щербані
316

До міжнародного дня захисту дітей свято влаштували у селищі Щербані

Містечко розваг розгорнулося на подвір»ї районного будинку культури у селищі Щербані. Тут представники місцевої влади, вчителі, школярі - понад п"ятсот жителів з усього Полтавського району об»єднав День захисту дітей.

Наталія Веретільник начальник відділу освіти РДА
" Сьогодні для дітей працюють різноманітні студії: студія англійської мови, веселі і вмілі ручки, літературна студія, станція екологічна, туристично-краєзнавча студія. Особливо дітям подобається кінна повозка, де катають дітей на конях. "

Катерина Шістерова, організаторка станції англійської мови
"Я представляю англійську школу
 Сьогодні ми також проводили різні заняття, конкурси, в нас багато інтерактивного матеріалу. Всі дітки за завдання отримували різноманітні призи.
 Ми проводимо кожного року літній табір і різні інтенсиви з вивчення англійської мови. Дітки будуть брати участь у цій лотереї і переможці зможуть безкоштовно брати участь в цих таборах і в інтенсивні також. "

Загалом на святі працювало 10 розважально-ігрових станцій від керівників гуртків районного Будинку дитячої та юнацької творчості. За участь у змаганнях діти отримували цінні призи, а ще тут усіх частували смачною польовою кашею та безкоштовно роздавали морозиво. По завершенню вуличних розваг найталановитішу молодь Полтавського району запросили на концерт із врученням нагород.

Ірина Бурлакова директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості с. Щербані
" Нагороджують кращих дітей, які здобули 1,2 і 3 місця в секціях МАН на обласному рівні. Цим дітям районна влада вручає сертифікати і також такі сертифікати отримує кожен вчитель, який здобув призове місце. "

Гордість району нагороджував голова Полтавської райради Михайло Кононенко. Говорить - діти це наше життя. На відзначення переможців з районного бюджету виділили 110 тисяч гривень.

Михайло Кононенко голова Полтавської районної ради
" Всі переможці, розпочинаючи з обласних, республіканських конкурсів - це одноразова допомога 1 400 грн дитині, яка зайняла відповідне місце і педагогу, який підготував цю дитину. А якщо це переможці всеукраїнського змагання, то 9 місяців ми виплачуємо їм по 1400 грн за 1 місце, за 2 - 1000грн і за 3 - 700 грн. "

9-класник Мачухівського навчально-виховного комплексу Владислав Білокінь цьогоріч посів 3 місце на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії з предмету екологія.

Владислав Білокінь учень Мачухівського НВК

" В мене була тема: Проблема навколишнього довкілля. Там я розповідав, що повітря дуже важливе і тому не потрібно його засмічувати. Тому що з часом це може катастрофічно обернутися для людства. "

А от Женя Терещенко обожнює вивчати різноманітні українські традиції. Свою наукову роботу на тему: Коса - традиційна жіноча зачіска дівчина представляла на численних конференціях міського, обласного і навіть всеукраїнського рівня. На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН з предмету мистецтвознавство вона теж посіла третє місце.

Женя Терещенко учениця Розсошенської гімназії
"В мене у самої довге волосся і це доволі цікава тема - як раніше жінки укладали волосся, заплітали, чому не можна було обрізати його. Обряди на весілля, обряди на свята. Це дуже цікава, як на мене тема. "

Організатори дитячого свята наостанок висловили велику вдячність небайдужим підприємцям, які долучилися до проведення заходу і виступили спонсорами численних подарунків для юного покоління.