Програма «Життя міста»

У розділі: 13897 відео | АрхівRSS
У спортивному залі ЗОШ №34 провели спортивні змагання «Веселі старти».
215

У спортивному залі ЗОШ №34 провели спортивні змагання «Веселі старти».

У спортивному залі №34 провели спортивні змагання «Веселі старти». Участь у них взяли школярі Шевченківського району міста . Дмитро Задворкін, голова райради вважає - «Спорт, це головне джерело сили і здоров`я».

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської в м.Полтаві ради
«Депутатами було прийнято рішення на комісії та затверджено на сесії перелік видатків на дані заходи. Перший з них це змагання шкільних літніх таборів між школами міста.»

Депутат Шевченківської районної ради Наталія Положишник говорить - до цього свята залучили дітей, які професійно займаються художньою гімнастикою та боротьбою.

Наталія Положишник, депутат Шевченківської в м.Полтаві ради
«Цим спортивним святом ми просто пополяризуємо спорт серед дітей, діти люблять ці змагання, вони з радістю на них ідуть і нам хочеться їм подарувати на знак свята таку приємну подію»

За словами директорки, Любові Єрмак, у 34 школі такі заходи відбуваються часто і для неї велика честь приймати своїх колег та їх вихованців.

Любов Єрмак, директор ЗОШ №34
«Ми дуже і дуже старалися щоб ці свята пройшли для дітей якнайкраще і щоб вони в завтрашній день, день захисту дітей ввійшли з найяскравішими враженнями»

Учасники отримали море позитивних емоцій та були нагороджені почесними грамотами.

Ліза, учасниця змагань
«Я люблю спорт»
А ще заплановане велике районне свято. Пройде воно 3 -го червня біля райвиконкому. Для дітей влаштують безліч розваг - ляльковий театр, батути, а також безкоштовні кульки та морозиво- додає голова райради.