Програма «Життя міста»

У розділі: 13895 відео | АрхівRSS
У краєзнавчому музеї презентували виставку «Палітра дитячих мрій».
253

У краєзнавчому музеї презентували виставку «Палітра дитячих мрій».

Тридцять учнів художніх шкіл та художніх відділень мистецьких шкіл області представили свої кращі роботи на виставці «Палітра дитячих мрій», що відкрилася в Полтавському краєзнавчому музеї і. Всі вони здобули перемогу в конкурсах «Об»єднаймося ж, брати мої!» , «Герої сьогодення - очима дітей» та «Світ навколо нас». За словами організаторів конкурси покликані стимулювати талановиту молодь, вивчати національну культуру, розвивати творчу фантазію.

ЛІНА БОГОДИСТА, директор обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури
" Просто неймовірна за своєю позитивною енергетикою ця подія, яка випромінює світло, щастя, добро, що несуть діти. І ми намагаємося всіляко підтримувати їх творчість і давати їм мотивацію, стимул для подальшого розвитку."

Найбільшу кількість робіт представили на виставці вихованці Полтавської дитячої художньої школи. І це не випадково,- вважає заступник директора закладу Ганна Будущева-Довгаль,- адже тут навчають дітей образотворчому мистецтву кращі художники області, які мають високі звання і державні відзнаки за свої творчі здобутки.

ГАННА БУДУЩЕВА- ДОВГАЛЬ, заступник директора Полтавської дитячої художньої школи
" Багато робіт старших класів , які вже на такому високому рівні, діти в нас захищалися, є дипломні роботи.Ці роботи от «Полтава вечірня» це семикласниці нашої робота.Є роботи декоративні дуже гарні, вжиткового мистецтва - це батики, вітражний розпис."

Юна художниця з Полтави Мирослава Сімінько отримала за свою роботу «Душа гончара» найвищу нагороду - Гран-прі. Для неї образотворче мистецтво - це поклик серця і весь свій вільний час вона, як правило, проводить за мольбертом.

МИРОСЛАВА СІМІНЬКО, випускниця Полтавської дитячої художньої школи
" Мені подобається щось вигадувати, я люблю малювати більш казкові картини.Бо малювання - це казка для мене.Наприклад, хтось любить малювати графіку,хтось пастелюю, аквареллю.Ну для мене - це казка."

На думку відвідувачів виставки, творчі роботи юних художників зайвий раз підтвердили зростання рівня викладання навчальних дисциплін, таких, як графіка, малюнок, живопис, композиція, декоративно-прикладне мистецтво, дизайн тощо.

ВІРА ДАВИДОВА, смт Чутове
"Я дуже вражена різними техніками виконання всіх таких різних робіт і для себе взяла збагачення також, от дуже вдячна, що змогла подивитися дуже цікаві такі роботи, познайомитися з різними людьми і дітьми."

ЛІДІЯ ВЕРЕЩАКА, полтавка
" Виставка залишила незвичайне враження, наскільки талановита наша молодь, наші діти, це вражає, підходиш до кожної роботи і відкриваєш щось для себе нове, особисте.Кожна робота западає в душу."

Абсолютні переможці трьох конкурсів - учні художніх шкіл та художніх відділень мистецьких шкіл відзначені дипломами, грамотами та подарунками .