Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
У СПОРТИВНО-ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ» УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ПЕРШУ ТАБІРНУ ЗМІНУ
246

У СПОРТИВНО-ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ» УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ПЕРШУ ТАБІРНУ ЗМІНУ

Чисте повітря, хвойний ліс, спортивне дозвілля. Так можна коротко охарактеризувати комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» у селі Соснівка. З початком літа він гостинно відчиняє двері для найактивніших хлопців та дівчат Полтави: вихованців шкіл, секцій та гуртків спортивного спрямування.

Тут круто!

Вже традиційно сезон відпочинку тут урочисто відкриває міський голова Олександр Мамай. Та цього річ привід для свята подвійний.

Намети й вагончики, де раніше мешкали діти, змінили на сучасні будиночки з новими зручними меблями. В одному можуть проживати від 4-х до 8 осіб.

Софія і Наташа, відпочиваючі табору

"Це тумбочка Соні та Жені. Ми тут складаємо свої речі, серветки. "

Дівчатка приїжджають до Олімпійських надій вже кілька років поспіль. Як змінювався цей табір бачили на власні очі.

Софія і Наташа, відпочиваючі табору

" Было мало места, неуютно спать, вигляд був не дуже гарний, душно. А зараз прибрали тут намети. Коло вагончиків стояли палатки, там спали старші. "

Масштабні ремонті роботи провели і на території табору. Наразі, завершується встановлення сучасного міні-футбольного поля. Для дітей закупили нові меблі та спортінвентар. На всі ці потреби з міського бюджету виділили понад 7 млн. грн.

Олександр Мамай, міський голова
" Цей табір, якщо він приймав за літо 180 дітей, то сьогодні цей табір буде приймати, якщо 4 зміни, це більше тисячі дітей. Я впевнений, що ми з батьками і з тренерами ідемо вірним шляхом. Сьогодні, коли дитина систематично займається спортом, він буде гарно жити і в майбутньому. "

Загалом же на проведення оздоровчої кампанії у 2018 році міська влада виділила майже 27 млн грн. Ця сума майже на 3 млн. більша за минулорічну. Крім цього, майже 3 млн гривень було спрямовано і на здешевлення путівок.

Олександр Мамай, міський голова
" закликаю всіх без виключення батьків звертатися у міську раду. Сьогодні міська рада відшкодовує 70% від вартості путівки в будь-якому таборі Полтавської області. "

А тим часом поки хтось іще думає куди відправити своє чадо на канікулах, жителі табору «Олімпійські надії» запалюють своє олімпійське вогнище. Наступні три тижні вони – одна дружня спортивна родина.

Євгенія Семенченко, журналіст
"Першу зміну у таборі Олімпійські надії офіційно можна вважати відкритою.
Салют"