Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
У музеї Івана Котляревського відбулася презентація персональної виставки живопису Михайла Онацька
104

У музеї Івана Котляревського відбулася презентація персональної виставки живопису Михайла Онацька

Відомий український художник Михайло Онацько презентував свої творчі доробки за весь час своєї мистецької діяльності. Тут серія робіт на гоголівську тему,шевченківську та різні обрядові картини. Сам автор запевняє: «Тут-мої родичі,онуки і моє дитинство. Все моє рідне.»

Михайло Онацько (заслужений майстер народної творчості України)
«Сьогодні виставка знакова,тому що тридцять один рік,як я почав малювати і тридцять років моєї виставочної діяльності. Тут зібрані роботи за весь період діяльності. Тут зібрані роботи за весь період творчості.»

«Це все ідеї з мого дитинства. Я виріс на хуторі,де зберігалися правічні традиції українського народу.»

На презентацію картин митця прийшли його друзі: Заслужені майстри народної творчості України,письменники та Члени Національної спілки художників і мистецтвознавців.

Петро Бондаревський (друг художника)
«І поки у нас живуть такі люди-Україні буде. Тому що вони з народу творять. Вони знаходять теми і подають їх на полотно,які дивують і чарують нас. Такий це Михайло Онацько.»
«Виставка чудова. Я вам скажу те,що зараз організовується у Полтаві виставки в музеї-це дуже хороше.»

Відвідувачі виставки відгукуються про митця теплими словами. Вони щасливі з того,що Полтавщина має такого талановитого митця.

Настя Добряк ( відвідувачка виставки)
«Виставка дуже сподобалася,автор дуже гарно малює народні,якісь,пейзажі,або гарно змальовує у своїх картинах народні обряди дев’ятнадцятого-двадцятого століття України.»

Персональна виставка Михайла Онацька триватиме протягом місяця,тож всі бажаючі матимуть змогу насолодитися його творчістю.