Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Солістка легендарного гурту "Фрістайл" Ніна Кірсо прооперована після перенесеного інсульту
378

Солістка легендарного гурту "Фрістайл" Ніна Кірсо прооперована після перенесеного інсульту

" Туман такой густой…
…не виделись полгода "

Не бачать уже 7-й день поспіль Ніну Кірсо - відому співачку , зірку і її колеги, друзі та прихильники. Солістка групи Фрістайл у комі через крововилив у мозок - інсульт. Хвороба, розповідають- музиканти колективу, спіткала завжди життєрадісну і активну Ніну раптово. За день до нападу - будувала плани, відвідувала місцеві концерти, готувалася до власного.

Сергій Кузнєцов, соліст групи «Фрістайл»
" Все біло нормально, с ней общались по телефону…
….после 9 вечера она перестала отвечать на телефонніе звонки
 Знакомая пришла у нее біл ключ…
…на кухне
 На следующий день когда єто произошло…
….операция прошла успішно"

Рідні Ніни Кірсо - чоловік, син , сестра - постійно поруч. В Полтавській обласній лікарні. Після проведення- тут же - складної 4-годинної операції - доглядають і моляться, щоб дружина й мама одужувала якомога швидше.

Сергій Ганжа , гітарист групи «Фрістайл»
"Родственников пускают, они там постоянко находяться.
 У них состояние конечно
Какое может біть состояние….
…все очень переживают"

За словами медиків такий стан - кома- у якій нині перебуває Ніна Кірсо, говорять колеги виконавиці, допоможе легше перенести післяопераційний період. І, хоча для остаточних медичних висновків потрібно близько двох тижнів, позитивні зрушення вже є.

"Для врачей да, это очень важный показатель…
…признаки того, что выкарабкивается "

Друзі й колеги співачки теж шоковані звісткою про її тяжку хворобу . Відома українська актриса Ольга Сумська , однією з перших у мережі Фейсбук закликала допомогти рідним хто чим може.

Друзі,Ніночка Кірсо зараз перебуває у комі і потребує нашої з вами підтримки для реабілітації після складної операції!Бажаємо якнайшвидше одужати і радувати своїх прихильників!- йдеться у зверненні.

Група Фрістайл чекаючи на найшвидше одужання солістки гастролювати продовжує, адже графік, розписаний заздалегідь і дуже щільний. Говорять- сама Ніна на це надихає. Програму , звичайно, скоригували , а ще - розповідають, відмінили ювілейний концерт восени у Києві. Але жодних нових учасників - як тільки здоров»я дозволить, Ніна Кірсо одразу ж повернеться на сцену.

" Она настояний лев…
….заниматься административнеіми вопросами "
 Она всегда говорила, что мі вот Фристайл…
…может и до 80-ти"