Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Понад 600 дітей з інвалідністю відвідали дельфінарій у місті Харків
33

Понад 600 дітей з інвалідністю відвідали дельфінарій у місті Харків

Ось цього маленького хлопчика звати Кирил, йому лише 5 років, і не дивлячись на свій юний вік він більше за все цікавиться морськими жителями. Про них він знає майже все, починаючи від харчування дельфінів до розмірів горбатих китів. Останніх, він мріє побачити в океані, а ось з дельфінами він знайомиться вже в друге

Кирил-учасник екскурсії
«Гарбатые киты дышат под водой, как крокодилы» «Крокодилы очень-очень интирестные существа и очень опасные» «Еще в воде можно встрелить кашалота, кашалот ест гиганских кальмаров» «А дельфинчики, что кушают, -рыбу»

До 1 червня Полтавський міський голова Олександр Мамай зробив усе
для того, аби бажання безлічі дітей здійснилися. У період з 29 травня по 3 червня
діти та молодь з інвалідністю у супроводі батьків завітали до одного з
найкращих і сучасних дельфінаріїв «Немо» у місті Харків, а також
відвідали «Екопарк Фельдмана». Тож, щасливі батьки діляться враженнями

Юля Маркова-мама
«Єтот день прошел просто на ура, были такие положительные эмоции у детей, я даже не на секунду не пожалела, что мы поехали, программа в дельфинарии изменилась, дети услышали как поют дельфины, новые трюки, хотілось потрогать, этих дельфинов, понимаете, каждый ребенок сідел и горел счастьем, глаза сияли, улыбки»

Наталія Гасан-мама
«Дуже цікаво, багато вражень і море емоцій у дітей» «Дельфінарій від слова дельфіни, він дуже їх любить, дуже цікавиться, читав»

Олена Якименко-мама
«Для них это действительно праздник, праздник потому, что это позитивные эмоции, позитивные переживания, так как это все благориятно влияет на психику, физическое здоровье и развитие наших детей»

Очільник міста Олександр Мамай, зауважив, у Полтаві особливої уваги приділяють підтримці дітям та молоді з інвалідністю. Окрім того, неодноразово він дарував малечі поїздки до цирку, аквапарку та організовував різноманітні екскурсії. Говорить, його мета-зробити дитинство малечі щасливим.

Олександр Мамай-Полтавський міський голова
«Приємно що кожного року діє така акція. На привеликий жаль у нашому місті понад 1000 дітей,які потребують конкретної батківської і уваги ще ї міської влади.Ми цих дітей бачимо дуже мало. Чому ? тому що вони залишаються один на одинці дома, зі своїми батьками,зі своїми проблемами»

Загалом поїздки охопили понад 600 чоловік Зокрема, наголосив очільник міста традиційно цього літа діти з інвалідністю відправляться на лікування на море. Ці та інші заходи виконуються в рамках міської програми захисту населення «Турбота»