Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
"Студентська республіка" -  міжнародна програма для молоді. 20 рік поспіль її регіональний етап проходить на Полтавщині
156

"Студентська республіка" - міжнародна програма для молоді. 20 рік поспіль її регіональний етап проходить на Полтавщині

«Студентська республіка» цьогоріч пройде в 20-те. Відбудеться регіональний етап Міжнародної програми. Вона створена для формування та підготовки молоді до дорослого життя. Основна тема зустрічі студентів у такому форматі цього року - «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?».

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини
«Майданчик на якому одночасно відбувається безліч заходів інтелектуального, смислового, творчого, спортивного, дозвіллєвого характерів. І на цих майданчиках ми намагаємось знаходити альтернативні шляхи розвитку нашого регіону.»

Організатори анонсують, - цьогоріч «Студреспубліка» пройде з 28 по 1 липня в селі Сем`янівка (Кротенки) Полтавського району. Там учасники перебуватимуть 3 дні. Молодь зможе спробувати себе і в ролі представників влади, або ж відкрити свій бізнес. Анастасія Бридихіна, Депутатка Студентського Парламенту України, запевняє, - учасників підтримуватимуть.

Анастасія Бридихіна, Депутатка Студентського Парламенту України
 «Науковці ну і смисловики, вони не можуть замкнутися тільки на чомусь конкретному в плані оргдіяльнісної гри. Вони повинні співпрацювати також виходити в комунікацію з іншими студентами, з іншою молоддю всієї України для того, щоб потім з ними співвідноситися, розуміти, які у них проблеми.»

Для того, щоб потрапити на «Студентську республіку» потрібно подати заявку. 300 переможців обере компетентна комісія. Олександр Лелюк, заступник начальника відділу у справах сім`ї та молоді облдержадміністрації закликає об`єднані територіальні громади переймати досвід «Студреспубліки».

Олександр Лелюк, заступник начальника відділу у справах сім`ї та молоді ОДА
 «У нас зараз є багато новостворених ОТГ.»
«Не зовсім мають розуміння, що таке державна молодіжна політика. Тому хотілося би їх більше познайомити з цим. І можливо, б вони на цій практиці могли створювати якісь свої заходи вже і розвивати ці напрямки.»
Загальна мета «Студреспубліки» входження України до ТОП-20 розвинених країн світу.