Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
13 питань розглянули депутати Шевченківської районної у місті Полтава ради на 27 сесії сьомого скликання.
47

13 питань розглянули депутати Шевченківської районної у місті Полтава ради на 27 сесії сьомого скликання.

На двадцять сьомій сесії сьомого скликання депутати Шевченківської районної у місті Полтава ради внесли зміни до показників районного бюджету на 2018 рік, які стосуються життєво необхідних видатків життєдіяльності району. Зокрема, збільшилися розміри субвенцій з державного та міського бюджету і дотації з міського бюджету.

ОЛЕНА ВАСІНА, начальник фінансового управління Шевченківської районної у м.Полтава ради
" На сьогоднішній день дуже важливим є питання погашення кредиторської заборгованості по субвенціям з державного бюджету на пільги і субсидії.Саме ці зміни дадуть нам можливість провести видатки на тверде паливо та скраплений газ."

Серед тринадцяти питань, які депутати розглянули на сесії, значну увагу було приділено вирішенню земельних питань. Серед них були й спірні, зокрема, стосовно перепрофілювання земельної ділянки під гаражем на місце для спорудження приватного будинку.

БОРИС ОЛЕФІР, завідуючий відділу містобудування та архітектури Шевченківської районної у м.Полтава ради
" Головний напрямок - це приватизація земельних ділянок, що знаходиться в користуванні, це існуючі садиби, власниками і співвласниками яких є громадяни.І ці земельні ділянки приватизуються.Другий напрямок - це надання земельних ділянок і земель комунальної власності приватним особам, що також у компетенції районної ради."

На думку голови райради, на сесії депутати знайшли конструктивні рішення і у вирішенні земельних питань, і задовольнили прохання багатьох громадян, які звернулися до органу влади зі своїми проблемами. А найголовніше, що Шевченківський район отримав додаткові кошти , які підуть на потреби його мешканців.

ДМИТРО ЗАДВОРКІН, голова Шевченківської районної у м.Полтава ради
" Там надали гроші на благоустрій - 10 тис. це звичайно, мало, але все ж таки ми потихеньку починаємо готуватися до зими.Я думаю, ближче до осені ми будемо знати, можливо писати програму, але це ще буде погоджуватись з міською радою,програма прибирання від снігу."

На завершення сесії депутати затвердили план роботи Шевченківської районної у місті Полтава ради на друге півріччя нинішнього року, куди ввійшло і питання регулювання земельних відносин за зверненнями громадян.