Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
У Полтаві презентували фотовиставку "Широкинська операція".
37

У Полтаві презентували фотовиставку "Широкинська операція".

У Полтаві у центрі міста презентували фотовиставку «Широкинська операція».
На вісімнадцяти банерах - можна побачити усі ті події, які відбувалися в зоні антитерорестичної операції під селищем Широкине Донецької області у 2015 році.

Станіслав Пєєв, організатор виставки «Широкинська операція»
« Акція присвячена Широкінській операції, ця виставка буде проходити і в інших місцях у Северо - Донецьку, Кременчуці, сьогодні вона у Полтаві, ми також зробили ці розкладки»
»Я гадаю, що велика кількість людей, пройде через них, побачить, зверне увагу, і не забуватиме , що за 300 кілометрів ведуться бойові дії»

Зі світлин дивляться й ті, хто віддав своє життя за мирне майбутнє - «Друг Ернест» та «Козак». Понад 10 бійців із Полтавської області брали участь у Широкинській операції.
Бої тривали із 10 по 15 лютого 2015 року - розповідає один із її учасників полтавець Артем Павлов. В ході наступу витіснили ворога із околиць Маріуполя та звільнили декілька населених пунктів. Артем , дивлячись на фото своїх побратимів, з жахом згадує ті страшні часи.

Артем Павлов, учасник Широкинської операції.
»Операція Справді називалася Павлопіль- Широківська операція, я перші дні провів в наступі на Павлопіль, тут ми бачимо фотографії з Павлополя, і з Широкіного, бійців які брали участь у цій операції»

Нагадаємо, під час Широкинської операції загинуло 10 захисників України, з них двоє з Полтавщини.