Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Близько 2 тисяч полтавців долучились до Всеукраїнської акції «Усі разом за сім`ю».
110

Близько 2 тисяч полтавців долучились до Всеукраїнської акції «Усі разом за сім`ю».

10 червня Полтава долучилася до Всеукраїнської акції «Усі разом за сім»ю». Близько 2000 людей, серед яких священнослужителі різних єпархій, віруючі, небайдужа громада, об»єдналися заради захисту традиційних сімейних цінностей.
Відповідна петиція була подана священнослужителями на сайті президента України Петра Порошенка. Її підтримали більше 25 000 громадян.

Скрін Шановний пане Президенте України! Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей.

Однак, заклики про заборону пропаганди і популяризації різних видів девіантної статевої поведінки мало вплинули на керівництво країни. З початку нового навчального року, у молодших класах шкіл, дітей планують навчати гендерній рівності.

Олег Овсій єпископ баптистських церков Полтавської області
"Діти будуть вивчати устрій сім»ї по новим підручникам. Наприклад малюнок, 2 хлопчики тримаються за руки, 2 дівчинки тримаються за руки і наступний текс: допускається така думка, що якщо їм комфортно і це подобається, то може бути симпатія і навіть більше між хлопчиком і хлопчиком, дівчинкою і дівчинкою. "

Представники церкви вважають такі речі неприпустимими.

Дмитро Лаптєв єпископ церков «Світло життя» у Полтавській області
" Ми просто хочемо, щоб християнські цінності і цінності сімейні вони були понад усе в Україні. Щоб не було гендерної експансії в Україні. "

Михайло Роман старший пресвітер Української Церкви Християн Віри Євангельської в Полтавській області

"Сім»я (українська сім»я) переживає велику кризу, 2/3 розлучені, п»янство, розпуста і все це ми бачимо. Тому говоримо - варто сьогодні зрозуміти, що саме сім»я має бути першою в полі зору нашого суспільства. "

Вадим Ігнатенко пастор церкви «Благовістя»
" Нам не все равно то, что происходит с Украиной. Украина вырождается и это большая проблема, потому семья - это надежда. "

Учасники акції пройшлися вулицями Полтави із плакатами й прапорами, на чолі з богослужителями та нареченими. Крокуючи вони голосно викрикували гасло - «Ми за сім»ю». Урочиста хода стартувала від Свято-Успенського Собору й фінішувала поруч із монументом слави.

" Мы любим Господа, а Господь называет это грехом эти гомосексуальне связи, гендерная политика. "

" Изменения в Конституции, которую нам навязывает Запад - это полностью разрушит всю семью, семейные ценности Украины, наших детей, которые учаться в школах. Ни в коем случае нельзя этого допускать. "

" Така політика, яка нам нав»язується з приводу того, щоб навчати дітей одностатевим відносинам дуже мені не подобається. Якщо вникнути в її суть, то це не правильно. "

Аби зайвий раз показати суспільству, що традиційна родина - це прекрасно, по завершенню ходи священнослужителі організували у Корпусному парку свято сім»ї. Для всіх бажаючих тут влаштували концерт, різноманітні розваги й конкурси з приємними подарунками.