Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Протягом оздоровчого сезону в області відпочине понад 70 тисяч школярів
21

Протягом оздоровчого сезону в області відпочине понад 70 тисяч школярів

Як зробити так, щоб 21 день в таборі відпочинку кожна дитина провела цікаво, весело, змістовно і з користю для здоров»я? Саме ця тема була головною для обговорення на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації. Як зазначила заступник начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту Наталія Шкоденко, нинішнього літа понад 70 тисяч школярів набиратимуться сил у таборах відпочинку, це до речі - 51 відсоток від загальної кількості дітей.

НАТАЛІЯ ШКОДЕНКО, заступник начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту ОДА
" На організацію та проведення оздоровчої кампанії планується забезпечити з усіх джерел 102 млн. 64 тис., з них 72 млн. - це кошти місцевих бюджетів - обласного та місцевого бюджету, що становить 71 відсоток від загального фінансування оздоровчої кампанії. "

За словами Наталії Шкоденко, дуже важливо, щоб фінансування програм у районах, містах, об»єднаних територіальних громадах здійснювалось у повному обсязі, що сприятиме залученню коштів фондів, підприємств, установ, організацій для оздоровлення дітей та модернізації дитячих закладів.

НАТАЛІЯ ШКОДЕНКО, заступник начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту ОДА
" На 16 млн.600 тис. буде здійснена закупівля путівок для 3813 дітей , які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.Це тобто пільгові категорії. На майже 18 млн. заплановано використати на механізм здешевлення вартості путівок для майже 10 тис. дітей."

На думку голови облдержадміністрації Валерія Головка, нинішні табори відпочинку потрібно модернізувати так, щоб там захотіли відпочивати не 51 відсоток, а всі діти області. Адже не кожна сім»я може дозволити собі харчування дітей з тим раціоном, який життєво необхідний для юного організму.

ВАЛЕРІЙ ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА
"Вони не сприймають сьогодні в тому вигляді, коли ми ще відпочивали.Повинні бути сучасні майданчики,мережа інтернету,…велосипедами, байдарками, човнами.Тоді діти поїдуть."

В ході апаратної наради по відеозв»язку було заслухано тих керівників районів та ОТГ, де недостатньо профінансовано оздоровлення дітей і зобов»язано забезпечити нормальне функціонування дитячих закладів. Керівник області наголосив , що потрібно збільшувати мережу оздоровчих таборів за рахунок реконструкції старих закладів, які нині перебувають у занедбаному стані, і взяти їх на баланс обласного бюджету. Валерій Головко ініціював також необхідність створення програми модернізації дитячих таборів на умовах співфінансування.