Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
В рамках міжнародного гастрофестивалю  свою продукцію презентували локальні виробники
86

В рамках міжнародного гастрофестивалю свою продукцію презентували локальні виробники

В рамках міжнародного гастрофестивалю «Полтавська галушка», свою продукцію презентували локальні виробники. Poltava local food fest sammer - це 16 підприємців, які живуть своєю справою і вкладають душу в те, що вони роблять.

Тетяна Дядечко організаторка «Poltava local food fest», сировар
" Унікальні учасники. Тут представлені і представники сиру, і домашні виноробні, і солодощі ручної роботи, пасти, вялені помідори, соуси, спеції, конфітюри, варення, повидла. Все різноманітне і тенденція показує, що гостям полтавським це теж дуже цікаво. "

Сама Тетяна Дядечко - професійний сировар. Під власним брендом «Коза Чка» вона випускає сир домашнього приготування. Кожному різновиду вигадує особливі назви, а фаворитом серед покупців називає ось цей - з блакитною пліснявою і цікавим ім»ям.

Тетяна Дядечко організаторка «Poltava local food fest», сировар
" Називається Saint Nicholas - Святий Миколай, в мене батька звати Миколай. Я завжди називаю якось особливо для мене.
 Всередині такі вкраплення, дерева блакитної плісняви.
А взагалі сири, коли вони крафтові і ручної роботи - це в першу чергу якість, оскільки при натуральному виробництві смачний сир з поганого молока ти не зробиш."

Міксують українські трави представники бренду Зеленка. Змішують петрушку, кріп, базилік та кензу з часником або перцем, заправляють сіллю, закручують у банку. В результаті - 0 консервантів та барвників, натомість незвичайний смак і безліч вітамінів.

Марина Губічева учасниця «Poltava local food fest»

" Так как это готовый микс зелени, можно сразу на ее основе сделать соус. Самый простой - на стакан сметаны добавить чайную ложку зелени, получился соус и к макаронникам и к картошечке, хорошая закуска с творогом. "

Поруч з приправами натуральні оливкові олії, теж незвичайні, бо настояні на травах.

Артем Вербицький учасник «Poltava local food fest»
" Сегодня мы предлагаем 2 варианта: масло настоянное на розмарине и масло настоянное на красным перце и чесноке. Это такие салатные варианты, летние, очень ароматные. "

Збереження живої природи у кожному з інгредієнтів - це особливість корисних перекусів від Лео з Харкова. На Poltava local food fest sammer цей чоловік презентує солодощі з натуральних фруктів, горіхів та насіння.

Денис Леонтьєв учасник «Poltava local food fest»
" Без добавления сахара, муки, выпечки. Для укрепления имунитета, повышения гемоглобина. Создаем альтернативу традиционным слодостям. "

Унікальні рецепти, сміливі поєднання та ексклюзивний смак. А так вже характеризує свій сімейний бізнес наступний учасник фестивалю Роман Камалетдинов. Він пропонує джеми, варення та конфітюри, що дарують радість, адже продукція так і називаються Ендорфін.

Роман Камалетдинов учасник «Poltava local food fest»

"Это соснове шишки. Варенье, которое мы делаем из сахара, воды и еловых шишек. Мы готовили из соснових шишек Полтавской области и Тернополя.
Помогает при бронхи те, при кашле, но мы в нем приследуем отличные вкусовые качества. "

Долучилася до Poltava local food fest і соціально-активна кав»ярня Кавун.

Ярослав Гутиря учасник «Poltava local food fest»
" Кавун вкладає у свою каву натхнення, виключно натуральні додатки і у нас дійсно найякісніша та найнатуральніша кава у місті. "

Гастрофестиваль «Poltava local food fest» проходить у Полтаві вже втретє і щоразу кількість прихильників смачної екоїжі збільшується - констатують організатори.