Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Віктор Сердюк  презентував у Полтаві чергову книжку «Усі дива трапляються в дитинстві»
50

Віктор Сердюк презентував у Полтаві чергову книжку «Усі дива трапляються в дитинстві»

«Усі дива трапляються в дитинстві»-саме таку назву має нова збірка оповідань письменника Віктора Сердюка. На презентацію книги прийшли юні поціновувачі літератури.Автор запевняє дитинство-це чудова пора і саме тоді трапляються казкові події.

Віктор Сердюк (Письменник)
«Книжка містить чотири оповідання для дітей. Це-«Чарівне скельце або подорож за сміливістю»,така собі подорож за сміливістю хлопчика боягуза,який не мав друзів,який всього боявся і він потоваришував зі своїм страхом,зрозумів,що таке мати друзів.»

Автор доволі часто проводить зустрічі зі школярами-говорить,що таким чином діти його надихають на написання оповідань. Але справжніми помічницями Віктора Сердюка-є його доньки.

Віктор Сердюк (Письменник)
«Доньки і підсказують сюжети і, навіть, в «Історії про Різдвяних Янголят» вони самі вигадували імена цих героїв. Вийшло дуже гарно.»

На зустрічі з письменником діти обговорювали не тільки оповідання,а й теми»Дружби» та «Дитячих страхів».


Мирослава(учениця 5-ої школи,глядачка)
«Я не дуже,але боюся-висоту»

«Ми зараз прийшли у бібліотеку. Я дуже люблю ходити до бібліотек,тому що,якщо людина буде читати-то буде розвивати людину. І коли в мене є вільна година-я дуже люблю читати.»

Оповідання про кошмарика-стало улюбленцем серед малечі. Вони жваво обговорювали свої страхи,та переконалися в тому,що страхи-це лише ілюзія.


Вадим ( Учень 5-ої школи, глядач)
«Мені сподобалася казка про кошмарика.У нього було дзеркало,невидно людському оку і коли через нього дивилися люди,то там звичайні шафа перетворювалася на сову,люстра перетворювалася на маленького дракончика.»

Хоча казки розповідають про незвичайні події, та в кожній вигадці є щось і від реального життя-переконалися в цьому учасники зустрічі.