Програма «Життя міста»

У розділі: 9752 відео | АрхівRSS
У Полтаві завершується будівництво сучасного кардіоцентру
151

У Полтаві завершується будівництво сучасного кардіоцентру

6 поверхів, найсучасніший ремонт та новітнє обладнання - таким буде корпус інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного кардіологічного диспансеру. Майже 2 роки триває його будівництво, витрачено понад 150 мільйонів гривень.

Тимофій Голбан директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА
"Повністю зведений корпус, за графіком ведуться частина оздоблювальних робіт з першого поверху і завершують монтаж інженерних мереж. Світло, вода…за планами до кінця року завершити повністю роботи на цьому об»єкті. "

Сучасний кардіоцентр площею в 11 000 м2, - не забаганка, а нагальна потреба - кажуть медики. Щороку до обласного кардіодиспансеру, що функціонує у Полтаві наразі, звертається близько 3000 хворих на серцево-судинні недуги. Лікувати їх в існуючих умовах дуже складно, адже вони створювалися ще далекого 1985 року.

Костянтин Вакуленко головний лікар Полтавського обласного кардіодиспансеру
" Цей будинок будувався як профілакторій заводу на 70 ліжок, розгорнуто там 120 ліжок з серйозними хворобами, інфарктом міокарду в тому числі. Знаходиться в палаті 4-5 чоловік. Все це створює такі умови, що навіть здоровій людині важко там витримати. "

Із введенням в експлуатацію нового корпусу система надання необхідної допомоги кардинально зміниться - зауважує Костянтин Вакуленко. За рахунок нової площі сюди перенесуть не лише існуючу кількість ліжок, а й розмістять додаткові.

Костянтин Вакуленко головний лікар Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру

"Буде створено 3 палатних відділення на 40 ліжок кожне. Крім того, буде відкрито відділення інтервенційної радіології з блоком реанімації інтенсивної терапії, де буде ще 16 ліжок додатково для інтенсивного лікування тяжких хворих і 3 операційні: 2 ренген-операційні, 1 - для відкритих операцій на серці в майбутньому. "

Тут розміститься і поліклініка. А також проводитимуть функціональну діагностику та реабілітацію пацієнтів у нових залах для лікувальної фізкультури.

Валерій Головко голова Полтавської ОДА
" Проблем з ходом робіт ми не бачимо. Фінансування в штатному режимі. Ми додатково будемо виділяти з обласного бюджету по перевиконанню бюджету року - 30 млн для того, щоб закінчили повністю і оснастили найсучаснішим обладнанням. "

Будівництво обіцяють завершити у листопаді цього році.