Програма «Життя міста»

У розділі: 9752 відео | АрхівRSS
Відбулися громадські слухання нового проекту забудови території у Затуринському промисловому вузлі.
139

Відбулися громадські слухання нового проекту забудови території у Затуринському промисловому вузлі.

Незабаром на території Затуринського промислового вузла може з»явитися перша у Полтаві теплоелектростанція на біопаливі. Фахівцями уже розроблена містобудівна документація, яку вони презентували на розсуд громадськості і яка до 29 червня експонується в приміщенні Полтавської міської ради та розміщена на сайті міської ради.

МИКОЛА ШЕВЕЛЬОВ, головний архітектор м.Полтави
" Такі проекти уже мають місце в Україні і наше місто не повинно відставати від інших регіонів нашої держави у впровадженні альтернативних джерел енергії."

Ініціатор проекту - інвестор - акціонерне товариство «Полтавський турбомеханічний завод» планує видобуту таким чином енергію використовувати для потреб власного виробництва, а також за «зеленим тарифом» передавати надлишки споживачам обласного центру. Хоча впровадження такого проекту - не з дешевих, за словами представника підприємства він обійдеться заводу не менше як у 100 мільйонів грн., але справа того варта.

ГАЛИНА НЕРЕТА, заступник директора АТ «Полтавський турбомеханічний завод»
" У нас есть десять скважин, которые являются подспорьем для организации именно объекта альтернативной энергетики, и возникла такая идея.То есть есть база, есть основания, поэтому мы решили двигаться дальше и расши рять производственные направления именно в этой области."

Згідно з проектом на території Затуринського промислового вузла, крім теплоелектростанції, передбачається розмістити виробничий корпус переробки бішофіту, а також визначаються земельні ділянки,що можуть бути використані для містобудівних потреб. Крім того, містобудівники пропонують облаштувати тут вулично-дорожню мережу з організацією руху індивідуального та обслуговуючого транспорту, пішохідних комунікацій. До 29 червня громадяни можуть внести свої зауваження та пропозиції до детального плану забудови території на розгляд управління з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради.