Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
Після річного капітального ремонту ендокринологічне відділення 2 міської лікарні нарешті відкрили
201

Після річного капітального ремонту ендокринологічне відділення 2 міської лікарні нарешті відкрили

Близько року тривав капітальний ремонт корпусу, у якому знаходиться ендокринологічне відділення 2 міської лікарні. На його відкриття чекали не лише медики, а й велика кількість пацієнтів.

Євген Іщейкін головний лікар 2 МКЛ
"У нашому закладі лікуються 25 тисяч ендокринологічних хворих, які перебувають на диспансерному обліку. З них - понад 10 000 сахарним діабетом і 1900 інсулінозалежних. "

Тут замінили покрівлю й вікна, відновили та утеплили фасад, придбали всі нові меблі, медичний та м’який інвентар.

Євген Іщейкін головний лікар 2 МКЛ
" Этому зданию более 70 лет. Это дом грудного ребенка был в послевоенное время. Он нуждался в проведении капитального ремонта. Спасибо Александру Федоровичу, что нашли финансы для проведения капитального ремонта. "

Ельвіра Кайдашева завідуюча ендокринологічним відділенням 2 МКЛ
"Нашему зданию дали как бы новую молодость. Не просто покрашенные стены и крыша - это и современная вытяжная система, это внутри удобства для наших пациентов. "

За ходом робіт весь час слідкував міський голова Олександр Мамай. Мер переконаний - проведена робота не лише створить належні умови для лікування пацієнтів, а й покращить якість надання медичних послуг.

Олександр Мамай, міський голова
" Це відділення край необхідне нашому місто, тому що це єдине відділення, яке буде працювати на всю територіальну громаду нашого міста. Хочу побажати пацієнтам якомога рідше його відвідувати, краще бути здоровими. Сьогодні ми вклали понад 6 млн грн на це відділення. Сьогодні краще попередити в ньому хворобу ніж її лікувати. "

У складі відділення працює кабінет діабетичної стопи, де щорічно проходять обстеження та лікування близько 1700 амбулаторних і стаціонарних пацієнтів.

Ангеліна Шевченко лікар-ендокринолог 2 МКЛ
" Ми тут перевіряємо чутливість ніжок, бо у кожного хворого на цукровий діабет з часом розвивається діабетична полінеіропатія. "

Алла Бороненко пацієнтка

"Лікарі, медсестри, весь персонал - просто казка, а тепер ще й після ремонту і приміщення казкове. "

Віра Єщенко пацієнтка
" Мені бажано, коли проходжу лікування, щоб було зручно, щоб було комфортно. І в даному випадку, я думаю, що будівельники справилися з моїм бажанням. "

Нагадаємо, це відділення було засноване ще 1973 року. З 1975 по 2010 його очолювала заслужений лікар України Ірена Соломонівна Кайдашева, яка зробила значний внесок у створення міської ендокринологічної служби.