Програма «Життя міста»

У розділі: 9350 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулося засідання конкурсної комісії з визначення проектів громадських організацій
40

У Полтаві відбулося засідання конкурсної комісії з визначення проектів громадських організацій

Десять громадських організацій представили на суд обласної конкурсної комісії дванадцять проектів на різноманітну тематику.Таким чином громадські активісти змагаються між собою за право отримати фінансування з обласного бюджету. Цьогоріч обласна влада готова виділити на це 200 тисяч гривень.За словами директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій облдержадміністрації Вікторії Пилипенко, реалізація таких проектів передбачає співфінансування як за рахунок коштів з обласного бюджету, так і власних доходів громадських організацій.

ВІКТОРІЯ ПИЛИПЕНКО, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій ОДА
"Передбачається по 40 тисяч від обласного бюджету і решта коштів, які передбачали громадські організації, вони прописували в своїх кошторисах.Тобто якщо у нас переможцями буде 5 громадських організацій, то вони отримають по 40 тисяч гривень від обласного бюджету."

Як наголосила Вікторія Пилипенко, обласна влада завжди підтримує ініціативи громадських організацій, незалежно від їх вподобань, поглядів та спрямування. Організації, які займаються культурно-просвітницькою діяльністю,національно-патріотичним вихованням, краєзнавчою роботою, охороною пам»яток історії та культури, допомогою соціально незахищеним верствам населення заслуговують на участь у зазначеному конкурсі.Так, представник Полтавського міського сестринства Святої княгині Ольги отець Олександр представив на конкурс проект «Денна школа-табір, патріотичний пленер «Відкрий себе». Для нього не складало особливих труднощів взяти участь у конкурсі і він вірить у свою перемогу.

ОТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР, прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ
" Потрібно було подати заповнену форму, заяву, статутні документи і згідно вимогам конкурсу подати свій проект для розгляду комісії."

Ті громадські організації, які наберуть під час оцінювання комісії вище 13 балів, будуть допущені до другого фінального етапу конкурсу, який відбудеться найближчим часом.